Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, Azt a nőt jegyeztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Azt a nőt jegyeztétek el akit a legjobban szerettetek? HA nem, az előzőt miért nem?? Gyereketek attól lett akit a legjobban szerették?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkettő igen. Számomra ő a nagy Ő, akkor is, ha nem minden tökéletes.
2021. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Soktól inkább azt kéne megkérdezni , hogy miért nem azt választotta, aki a felesége után jött...
2021. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Hosszú évekig voltam kapcsolatban.... Nagy nehezen vége lett.

Össze jöttem a jelenlegi párommal, olyat éreztem mint még soha.

Fél év után kértem meg a kezét. Aztán gyerekünk is lett

Azóta is jó minden

35//F

2021. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom miért pontozzák le a 2-t. Igaza van. Sokan vannak úgy, hogy eljegyezték/elvették azt akibe beleszerettek, de után jött valaki, akiről úgy gondolták, még jobb lett (volna).

Ez előfordul.

Sokkal gyakrabban, mint az, hogy valakit szerettek, de mégis mást vettek el.

2021. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont az volt, amit a 2-es ír. Majdnem 20 éves kapcsolat után jött az életembe az Igazi. A kapcsolat évek óta langyos volt, ezt mindketten éreztük már, csak lusták voltunk lépni, a gyerek miatt maradtunk együtt. Én viszont szerelmes lettem, de úgy, mint még soha, és ő az első nő az életemben, akinél azt éreztem, hogy feleségül akarom venni - pedig amúgy sosem volt számomra fontos a papír. De őt feleségemnek akarom. Mostmár a jegyesem, együtt élünk, az ex is ismerkedik már, mindenkinek jó döntés volt a szakítás.
2021. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!