Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már együtt éltek a barátnőtökkel, de még nem jegyeztétek el! Miért nem?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, hogy mit gondolnak erről a pasik. Nők véleménye is érdekel persze, hogy szerintünk mi az oka.
2017. febr. 12. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindketten egyetemistak vagyunk. Megszerzem elsonek a diplomat. Addig nen erzem hogy melto hozzam, egy dikahoz.
2017. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy sn hozza....ertitek, egyes voltam
2017. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Várják a jobbat.
2017. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En anno feltettem a kapcsolaton beluli oszinteseg neveben kerdest a paromnak.. tudom nem szokas(utolag banom is, mert ebbol jo nem sulhet ki-bar a magamban orlodes varakozas is fusztralo). 5ev egyuttjaras utan (2eve egyutt is eltunk) meg sem fordult meg a fejeben az eljegyzes. Azt valaszolta, hogy ez nagy dontes es egy eletre szol.. ido kell...meg gondolkozni kell,meg hasonlo sablon. Baromi rosszul esett, hogy gondolkozni kell rajta.. el is bizonytalanodtam a jovot illetoen, hogy ha ennyire nem engem akar egymast keressuk e... De nalunk vegul happyend lett,mert 5eve hazasok vagyunk, babat szeretnenk. Az eskuvot mar o hozta fel korabban, mint en szerettem volna. Erre a valasza az volt, hogy amikor megkerte a kezem ott dontott.

Egyebkent sztem az ok abban keresendo, hogy a pasik alapbol vadaszatra vannak kodolva es a hazassaggal a vadaszoszton lesz papiron is" korlatozva". :)

2017. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi két éve éltünk együtt, amikor megkért. Nálunk azért várt, mert egyrészt szeretett volna annyi ideig együtt lenni előtte (kb két hete ismertük egymást, amikor összeköltöztünk), hogy mondhatni "biztos" lehessen a dolgában, másrészt meg addig én tanultam, és várta, hogy belátható időn belül legyen a diplomám, ne a szakdolgozatírás közbeni szünetek egyikén legyen az esküvő, és ne izguljam végig a nászutat mondjuk a záróvizsga miatt.
2017. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a kapcsolat egy kétoldalú dolog, az eljegyzés pedig egyoldalú. :)

Egyébként férfi =/= pasi.

2017. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve élünk együtt.

2x került szóba az eljegyzés, esküvő. Egyikünk sem esküvő párti, így az esküvőnek, mint szimbolikus egymáshoz tartozás nincs értelme, mert már egymáshoz tartozunk.

Akkor lesz esküvő, amikor ennek anyagi vagy egyéb haszna lesz. Pl. hitelfelvételhez, vagy hasonló.


Addig nekünk nem sürgős.

2017. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lol, mert nem akarom elvenni, mert nincs pénzem esküvőre, mert hidegen hagy a házasság, mert meg akarok spórolni egy esetleges válópert, mert nem akarom hogy vigye a fél vagyonomat váláskor stb.


ja, meg mert az együttéléshez nem szükséges a házasság.


soroljam még?

2017. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszek benne... nem voltam soha olyan nővel, akiről ne tudtam volna elképzelni, hogy egy életet le tudnék élni vele, de a házasság a jelenlegi formájában egyáltalán nem érdekel.
2017. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nem hiszek a házasságban. Így, hogy egyedülálló vagyok, duplán rosszul hangzik, de én nem gondolom, hogy attól nekünk jobb lesz, ha kapunk egy papírt arról, hogy szeretjük egymást és egy pár vagyunk (kivéve, hogy neki lesz lehetősége fehér ruhában lenni egy napot. Ne mondjátok, hogy legalább a nők nagy részének nem fontos ez, mert több lány barátommal is beszéltem erről, es nem egy mondta, hogy neki ezért is fontos lenne az esküvő).

Amúgy is, sokkal jobb (és számomra szimpatikusabb) módjai vannak annak, hogy kifejezzük egymás iránti érzéseinket, és azt, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Most már csak olyan lányt kell találnom, aki ezt velem képzeli el...

2017. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!