Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/ nők! Mit tett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ nők! Mit tett a párotok/ férjetek ami miatt beleszerettetek?

Figyelt kérdés

Azt értem én, hogy sok jó tulajdonsága van, meg nyílván már amikor udvarolni kezdett akkor is szinpatikus volt, de mi az az egy vagy 1-2 dolog ami miatt azt mondtátok, hogy járnátok vele? Mi az mi miatt tényleg bele szerettetek?


Itt ilyenekre gondolok, hogy meghívott valahova, vagy vett egy ajándékot amivel lenyűgözött vagy esetleg nagyon udvarias volt miközben mások meg nem. De írhattok bármit.


2021. máj. 18. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedős oldalon ki volt neki hogy csak olyan nők írjanak akik el tudnak fogadni egy munkásembert... ez olyan hatàsos szöveg volt,hogy rajtam kívül senki nem írt neki.

Egyébként amivel megfogott királynőként kezelt teljes mértékben, a lehetőségeihez képest maximálisan mindent megtett értem és éreztem,hogy az érdeklődése,szeretete iràntam őszinte.

2021. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első randinkon valóra váltotta egy régi álmomat.

Évek óta szerettem volna csatlakozni egy nagyon szimpatikus túracsapathoz, akik kutyával kirándulnak, ráadásul a kedvenc fajtámmal. De saját autó hiánya miatt sosem tudtam velük tartani.

Párom pedig akkor felajánlotta, hogy elvisz engem is, meg a kutyámat is az egyik ilyen túrára. Életem egyik legjobb napja volt.

2021. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 AliceGamer ***** válasza:
100%

Nálunk is lassan alakult a dolog, de minden alkalommal érezhető volt az egyre erősödő kémia. Neten ismertük egymást, mivel nem egy országban élünk, de ő is magyar.

Egyszerűen mindig volt valami téma amiről órákig tudtunk beszélni. Verseket írt nekem, mindennap felhívott, támogatott lelkileg. De ami abszolút varázslatos volt, hogy képes volt fél Európát csak azért átutazni, hogy élőbben is megismerhessen. Egyik legszebb nap volt, aznap egyértelmű volt az érzésünk egymás iránt.

2021. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előadást tartott latinul tegnap.

Ah.

2021. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!