Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék a páromnak ha levágatom a hajam?

Figyelt kérdés
Amióta egyűt vagyunk néha szokta mondani hogy milyen jól állná a rövid haj. De most elhatároztam magam hogy kiszeretném próbálni a rövid hajat. Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek ez jó meglepetés? Illetve milyen rövid hajat ajánlotok?

2021. máj. 20. 20:00
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
67%

20.-as

Szerintem a kérdés nem kamu!

A legtöbb embernek a rövid női hajról Emma Watson frizurája jut eszébe és sok lánnyal találkoztam aki ilyen frizurát csináltat.

2021. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Emma Watson valamit nagyon tudhatott, hogy volt 10 éve egy rövid hajas epizódja, és azóta is az az etalon mindenkinek, ha rövid női hajról van szó... mindegy, nem vagyok divatszakértő, biztosan így van.

De azon túl, hogy mindig ugyanaz a végkifejlet, a kérdező stílusa, írásmódja is jellegzetes.

2021. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!