Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok a rólatok alkotott sztereotípiákról?

Figyelt kérdés

Például hogy a férfiak, csak szexet akarnak, nem igényelnek komoly kapcsolatot, nem szeretnek lelkizni, nem szeretnek megbeszélni dolgokat, bújni, gyengédnek lenni....stb.

Féltem a kapcsolatoktól, mert a családi minták alapján ezek a sztereotípiák mindig igaznak bizonyultak. Aztán megismertem a párom, (de mondhatnám a barátnőim szerelmeit is) és azt vettem észre, hogy sokszor sokkal jobban igényli, hogy beszélgessünk, hogy megöleljük egymást, hogy megsimogassam, mint én. Ő az első kapcsolatom, szóval ez meglepő volt nekem, mert otthonról a "minden férfi csak szexelni akar" mentalitást hoztam, és aztán rájöttem, hogy kb ugyanannyira fontos a szex a páromnak, mint nekem, és ezek a sztereotípiák tök károsak.

Ti mit gondoltok erről? Mit tartotok igaznak?



2021. máj. 23. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sztereotípikus férfi idióta és a farka mindenek előtt van. Azonban sajnos itt is a férfiak nagy része ilyen.

Én személy szerint nagyon rühellem amikor egy kalap alá vesznek a "tipikus férfiakkal", próbálok a lehető legjobban eltérni tőle. Tartalmas beszélgetések, intelligencia ami egy nőnél igazán számít, nem pedig az, hogy mennyire könnyen tudom magamévá tenni.

18/f

2021. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az okos nők tovább látnak ennél, a többiek meg általában olyanokat választanak, akikre ezek illenek, és akkor elmondhatják, hogy nekik igazuk volt.
2021. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha minket férfiakat be lehet skatulyázni ok nélkül (farkával gondolkodó, csak szexet akaró s.ggfej, és társaik), akkor a skatulyázó nők ne kérjék ki maguknak az oknélküli skatulyázást.
2021. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem veszem magamra. :D Az mondjuk tény és való, hogy nem szokott tetszeni itt a gyakorin, amikor ilyen kommentek érkeznek: "Minden férfi mocskos állat!" vagy "Minden nő rohadt k*rv*!" Ha rosszabb kedvem van, azért ezekre reagálok egy kevésbé szalonképeset. :D Nem szeretem, ha egymást bántják a férfiak és nők...
2021. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!