Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan 35-40 körüli férfiakról (sok van), akik totál jól elvannak egyedül, nem kell nekik (tényleg nem) párkapcsolat, sokat utaznak, barátaikkal vannak és nem érdekli őket a társadalmi sztereotípiák, hogy család kell?

Figyelt kérdés
Tehát nyugisak, nem arra mennek haza, hogy az asszony rikácsol, a gyerek meg sír. Hanem kiegyensúlyozottak. Nagyon sok ilyen férfit ismerek. Talán manapság már többen is vannak ilyenek, mint házasságban élők. Vannak alkalmi kapcsolataik, nem akarnak legyökerezni. Ugyanakkor testileg, lelkileg is kiegyensúlyozottak, nincs deformitásuk.
2016. szept. 24. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha nekik így jó, akkor hajrá. Én ugyan sose fogom megérteni, hogy miért jó egyedül maradni, de nyilván nem lehet egyforma a bolygó teljes lakossága, ha valaki így érzi jól magát, abban nincs semmi rossz. Csak az alkalmi kapcsolatainak ne hazudjon, ne áltassa őket azzal, hogy komolyan tervez velük.
2016. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a nők ezzel kapcsolatban többet hazudnak, volt ilyen felmérés is. Ők szokták hangoztatni, hogy hosszabb távú kapcsolatot akarnak, aztán ha bejön egy ,,jobb férfi", akkor dobbantanak.
2016. szept. 24. 12:28
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen igazuk van, meg ugyan ezen típus női változatainak is. Egyébként persze hogy aki családcentrikus az sose fogja ezt megérteni, meg vice versa, mert ezen nincs mit megérteni, ez egy érzés. Ők ettől boldogok, mikor hazaérnek és becsukják az ajtót és kicsukják a világot, akkor felszabadultságot éreznek. Ez megint két olyan fél, akik sose fogják megérteni a másikat. De ez nem baj, nem kell megérteni, csak el kell fogadni, hogy van ilyen meg olyan is.
2016. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Egészségére.
2016. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen leszek én is. Nem kell senkihez sem alkalmazkodni, nem csalnak meg, nem vernek át, nem húznak le anyagilag. De szexre és társaságnak bármikor átlehet hívni valami csajt. És azért leszek ilyen, mert eddig egy nőt sem láttam még, aki megbízható lenne, pedig túl vagyok már pár kapcsolaton.
2016. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak helyeselni tudom! -Legalább nem teszik tönkre egy nő -esetleg kisgyerek életét! -Az ilyenek nem férjnek valók.
2016. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom milyen leszek, 31 éves vagyok, jó 5 év múlva kiderül. Eddig az 5 barátnőmből (plusz 3 rövid kapcsolat, ahol szintén kihasználtak) 3 csalt meg és kettő vert át. De bízom benne, hogy van még rendes nő, akivel érdemes családot alapítani 40 körül.
2016. szept. 24. 13:43
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen lehet valaki teljesen elégedett az életével egyedülállóként. Velük nincs is semmi probléma. Mindenki úgy él, ahogy szeretne.


Te viszont egyedülállóként nem vagy elégedett az életeddel, csak csalódtál abban a kisszámú nőben, akikkel életed során kapcsolatba kerültél.

2016. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ők teszik jól! Életet élvezni kell!
2016. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

ő dolguk,ő életük.

Nehéz társat találni,aki igazán jó társ lenne 1 életre!

akire lehet számítani,meg lehet bízni benne,aki hűséges és megértő,őszinte ,nem ver át,nem agresszív,nem durva,nem erőszakos!


A társ találáshoz szerencse kell,sok szerencsét kívánok kérdező,és akik még nem találták meg a társukat! 30N

2016. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!