Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zárkózott fiúk ti hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott fiúk ti hol szoktatok ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják menjek társaságba, emberek közé. Igen ezt kéne de aki zárkózott annak nem ilyen egyszerű.

Adnátok tippeket.

Nem akarok örökre barátnő nélkül lenni.

Bár nem tudom mennyire igaz az hogy mindenkinek meg van a párja, mert én azt érzem hogy nekem nincs párom sehol.


2021. máj. 26. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Tinder, online oldalakon.
2021. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj szerintem ilyenekre, mint a Tinder, ha van valamennyi önbizalmad azt is el fogja venni. Bár ha nem foglalkozol azzal, hogy alig lesz aki jobbra húz, nekik is a 90%-a a nagyon túlsúlyos kategória és még abból is talán 10/1 ír majd visszs és csoda ha nem tűnik el pár mondat után akkor regisztrálj.
2021. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van :D most adtam egy hónapot magamnak tinderen de a végén az lesz, hogy bazzz megint kár volt. Egy-egy véletlenül jobbra húz maximum és hellószia :D ne erőltesd!
2021. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol. De már tervezem.:) Nyáron igyekszem majd sokat elmászkálni, majd csak adódik alkalom.
2021. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak itt.
2021. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehol
2021. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!