Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet csendes, zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csendes, zárkózott lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szintén csendes férfiként érdekelne hol lehetne ilyen lányokat megismerni. 29/f
2019. szept. 4. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted ők egy külön gyűjtőhelyen vannak, vagy mi? :)
2019. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
A zárt osztályokon van néhány, már elég nyugodtak, amióta leszedálták őket és megkapták a kényszerzubbonyt is. :D
2019. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Sehol nincsenek ilyenek.

Pontosabban egészen addig olyanok amig valaki el nem kezd közeledni feléjük. Akkor kinyilik az összes csipája...

2019. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Neten, hobbi fórumokon, ismerősi társaságban. De zárkózott emberrel nem biztos, hogy könnyű dolgod lesz, nekim pont egy közvetlenebb személyiség kell gyakran, hogy kibontakozzanak.
2019. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy csendestársat keresel, mire készültök? :)
2019. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
És majd zárkózottként azt hiszed menni fog a közeledés valakihez aki nem nyitott mások közeledésére? Még nagydumás, magabiztos srácként is nehéz az ilyen lányokkal.
2019. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én viszonylag csendes ès zàrkózottabb vagyok, pàrom viszont nem.

Ő zökkent ki a komfortzónàmból, miatta élek meg egy csomó új és jó dolgot, amit előtte nem mertem a zàrkózottsàgom miatt.

Szóval nem minden esetben passzol két csendes típus.

2019. szept. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Külön nincs ilyen hely.. Ha zárkózott akkor otthon ül és várja a csodát.

AMúgy meg miért pont ilyen lányt keresel? Ha összejöttük tuti hogy úgyse marad csendes. Mindenkiben ott a kisördög, csak ki kell hozni..

2019. szept. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Régen én is így gondolkodtam, hogy hasonló személyiségū férfi “illene” hozzám, ma már nem épp így gondolom. Voltak negatív tapasztalataim ilyen sráccal, nem jöttünk ki jól. Manapság már nem ragaszkodok ahhoz, hogy hasonszörū partnerrel álljak össze, na meg arra is törekszem, hogy megváltozzak.

26/n

2019. szept. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem nagyon van kimozdulós hobbijuk, és azt is egyedül szeretik csinálni, ezért marad a:

- munkahely

- tanfolyam/képzés

- ismerős ismerőse

- internet

2019. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!