Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki, aki talált már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki talált már így párt?

Figyelt kérdés
Sokszor jön szembe olyan kérdés itt az oldalon, hogy volna-e kedve valakinek ismerkedni x idős ilyen meg ilyen fiúval/lánnyal. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy valakinek bejött-e már ez :D

2021. jún. 2. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiírtam én is párszor, nem sok sikerrel. Általában akik ráírnak az emberre csak trollkodnak, vagy önmagukat csajnak kiadó "pasik". Nem sok értelme van itt vakon ismerkedni, lehet hogy jól elbeszélgettek aztán mire eljön a képcsere nem is tetszetek egymásnak. De ez az oldal már vagy 10 éve megvan, biztos van akinek bejött.

Amúgy nem adtam fel a reményt, aki akar ismerkedni írjon privátban, ha tényleg nő és nem magát csajnak kiadó pasi :D

29f

2021. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Nem írtam ki semmilyen kérdést mégis volt 2 többé-kevésbé kalandom innen. De azok még más idők voltak - amikor még nem 4-5 ember ontotta a kérdéseket sorozatosan és a trollkodás is ötletesebb volt. Igaz keményebb is. A mostani csörték semmik azokhoz képest amik régen mentek itt - főleg éjszakánként.


Viszont még így is sokkal több volt az "igazi" kérdés és a barátságos válaszoló.

2021. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!