Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak kíváncsiságból! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból! Van olyan, aki talált már itt párt magának? Ha igen, milyen témában keresett meg a másik, mik voltak az előzmények, stb?

Figyelt kérdés
Várom a sztorikat! :D
2017. júl. 8. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, de csak tanulságos volt, nem életre szóló

de remélem másoknak nagyobb a sikerük :)


24F

2017. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kiéhezett lánnyal találkoztam csak, aki küldött magáról erotikusabb típusú képet, illetve szexuális történeteket erőszakolt ki belőlem amire maszturbált.xd
2017. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem járnak ide intelligens, független, kiegyensúlyozott, nem frusztrált nők, így nálam ez az oldal ki van zárva párkeresés szempontjából. A béka segge alatt van a színvonal, ahogy a társkeresőkön is. Már annak is örülni kell, ha valaki tudott írni két helyesírásilag kifogástalan mondatot.
2017. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben a temaban, valaszoltam egy kerdesre, majd privatba vitattuk a temat. Nem ismerkedesnek indult, de idovel akadt par nagyon kozos tema.
2017. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is. Most tervezünk összeköltözni.
2017. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 3 és fél éve ismertem meg az oldalon a barátnőmet igaz a Fogyókúrák kategóriában írt ki egy kérdést amiben írtam neki privátot és adtam néhány jó tanácsot saját tapasztalatom alapján. Aztán ugye szó szót követett,elkezdtünk mindenféléről már beszélgetni, nem szándékoztunk ismerkedni csak beszélgettünk, majd megkért hogy jelöljem be facebookon hogy messengeren is tudjunk beszélni, ott is beszélgettünk, akkor láttam meg róla a képet hogy milyen csinos a lány, és nem nagyon látszott volna rajta az hogy el lenne hízva, inkább picit duci volt, de úgy volt szép. Igazából ott még visszatértünk a fogyókúra témára annak ellenére hogy volt már bőven más témánk. Aztán már egyre személyesebb, hülyéskedős beszélgetések kezdődtek és mivel alapból nem laktunk annyira távol egymástól így egyszer ő tette fel nekem a kérdést hogy mi lenne ha találkoznánk. Persze nem szándékoztam őt felszedni, meg semmi hasonló tervem nem volt, mert én nem igen szeretek interneten ismerkedni. Aztán amikor találkoztunk nagyon megtetszett nekem élőben, nagyon jól éreztem magam vele és egyre többet találkoztunk, végül azon kaptam magam hogy teljesen beleszerettem ahogyan ő is belém és már egy pár voltunk.

Tervezzük már az összeköltözést is, mert ő már lassan egy éve dolgozik, meg alapból pénzt akart összespórolni ezért is maradt még a szüleinél.


Persze álmomban nem hittem volna hogy az oldalról ismerem meg a nagy őt, mondjuk őszintén amikor úgy 3-4 éve láttam hogy sokaknak van itt ismerkedési szándékuk én is megpróbáltam már csak kíváncsiságból, meg is ismertem vagy 5 lányt de közülük csak egy volt az akivel 1 hétnél tovább tartottam a kapcsolatot mert ő volt a legnormálisabb, és emberszámba is vett. Aztán ahogyan teltek múltak a hónapok akkor elkezdtem vele találkozgatni de a harmadik találkozónkon volt egy témánk ami miatt voltak nézeteltéréseink és elég durván összevesztünk ezen, és mivel ő annyira megsértődött hogy utána mindenfélét a fejemhez vágott és úgy döntöttem hogy többé nem beszélek vele.

2017. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 ez nagyon aranyos történet! köszönöm, hogy megosztottad. :)
2017. júl. 8. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:
#2es: jah azt a lányt Bélának hívtak valójában, szóval ne bánj semmit.
2017. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as ez jó:D Bár akkor nem ilyen képet küldött volna valszeg.(fehérneműben egy lány, amire a melleiből következtettem, és hogy lent nem volt púpos, illetve hosszú ápolt haja volt, és gyöngéd, törékeny női teste, viszont valóban az arca nem volt látható.) És nem egy minőségi kép volt, amit valaki csak úgy megosztana pl közösségi oldalakon hogy onnan könnyen le lehessen vadászni, illetve akármilyen fehérneműreklám képe lenne, vagy akármilyen szervezet képe, ahonnan lehetne ilyet szerezni, másrészről nem a pont olyan történetre gerjedt volna, amiben a női részek kényeztetése illetve amiben maga a nő volt a középpontban.:D


De még ha így is volt, hogy valahonnan egy ilyen kevésbé minőségi, már-már mondhatni hogy túlontúl hiteles női karaktert rakott össze az emberkénk, akkor is az én fejemben ez a kép élt és él is, szóval ezzel minden más ki van iktatva. Egyébként nagyon bomba teste volt a csajszinak.;D


Bár gondolom amúgy is csak poénnak szántad a dolgot.:D

2017. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kevésbé minőségi képpel*
2017. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!