Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társkeresőről mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

Társkeresőről mennyi idő után kell lejönni ha az illető talált párt?

Figyelt kérdés
párommal 4 hónaposak vagyunk és egészen jó a kapcsolatunk .Tényleg úgy éreztem minden ok viszonozza az érzéseim iyekszim midnent megtenni értem de most kiderűlt hogy még fent van ezen az oldalonahol 4 hónapja megismerkedtünk..Megkértem rá hogy szedje le onnan magát mert nem tudnám tovább folytatni a kapcsolatunkat ha ő fent van még.Nme is értem miért történik ez....oersze a válasza az volt nem tartotta fontosnak blablabla

2015. febr. 14. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz második randi én nem lépek be. Ha meg látom, hogy alakul, hibernálom magam az oldalon.
2015. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem.de mi már 4 hónaposak vagyunk és túl vagyunk a második randin sőt egy csomó randin.Már egy családtagjának is bemutatott mint barátnőjét.Most nagyon össze vagyok zavarodva és szerintem a a hibernálás sem a legjobb megoldás olyan mintha nem adnátok meg a bizalmat a kapcsolatnak
2015. febr. 14. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg barátnőm volt, eszembe se jutott belépni az oldalra, nem is tudott róla, mert személyesen ismertem meg. Szerintem csak praktikus, szükség esetén nem kell újra regisztrálni. Mondjuk most is személyesen ismerkedem inkább és pont emiatt is, ami téged zavar. Sajnos ez a baj az online ismerkedéssel..
2015. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
töröld magad!
2015. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!