Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom lerágott csont, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom lerágott csont, de bárki megtetszik FOGLALT?

Figyelt kérdés

Minden álszenteskedés nélkül : válasszak a “maradékból “ még ha nem is tetszenek igazán vagy próbálkozzak a foglaltnàl, végtére is ő rajta múlik mivel én szingli vagyok.


A várj az igazira nem megoldás, már próbálkoztam 😀


2021. jún. 7. 07:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A te döntésed.

De tudod azt szokták mondani, hogy:

- ha el tudod szeretni mástól, tőled is el tudják szeretni

- ha azért vagy valakivel, mert nincs jobb, nem lesz jó a kapcsolat. Mélyen a másik fél is érzi, te se raksz bele mindent


Egyébként csúnya nőknél is próbálkozhatsz, mert meglepő, de lehet lesz kémia. Illetve sokszor (nem mindig!) tényleg szép személyiségük van, és sokkal szebb párkapcsolatot tudsz kialakítani, mint azzal, aki messziről tetszene. A lényeg, hogy légy boldog azzal, akivel vagy, és lehetőleg ő is legyen boldog melletted. Bármennyire is nyálasan hangzik.

2021. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1 Nő vagyok, ez nem szerepelt a nyitó kérdésben igaz. De ha arra várok, hogy hátha valamikor szingli lesz az aki tetszik/tetszenek akkor maradhatok egyedül......
2021. jún. 7. 07:37
 3/24 A kérdező kommentje:
A másik dolgot amit írtál már jópár éve probaltam, szenvedés lett a vége. Bármennyire kedves és jó ember volt, ha valakit nem kívánsz semleges neked testileg akkor hiába. Én is gondoltam majd megszeretem meg “ olyan rendes” .
2021. jún. 7. 07:39
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, Te is a szerelmet hajszolod, így nehéz lesz megállapodni valaki mellett.

Ha már nem lesz érdekes a szerelmed, megint másra fog vágyni.

Nincs evvel baj, csak nem érdemes akkor elköteleződnöd senki mellett.

Vannak ilyen típusú emberek, nincs evvel gond.

De jópár hasonlót ismerek, akik élnek egyedül, és szinte az egész életük egy vágyódás egy jobbért, akit nem kaphatnak meg soha. :(

2021. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

"válasszak a “maradékból “


Ebből kiderült h nő vagy, meg az is h miért vagy egyedül valójában.

2021. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Mert neked is csak az a néhány férfi tetszik, aki minden nőnek, ők meg természetesen foglaltak.
2021. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

4 Nem is az hogy a szerelmet, de fizikai vonzalom egyszerűen kell. Vagy te le tudnál feküdni olyannal aki nem is vonz ? Csak mert olyan kedves mondjuk?


5 Éppen azért tettem idézőjelbe, mert ez a kifejezés fejezi ki legjobban de nem degragálóan értettem.

2021. jún. 7. 08:05
 8/24 anonim ***** válasza:

Aztán milyen tipus fog meg?



És valójában mi az amitől megfog vki, mert tudjuk h nem a külső számit a legjobban egyik nemnek sem.

2021. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8 Nincs így kimondottan ideálom. Fontos a külső is, meg az első benyomás. Határozott önálló és temperamentumos típus. Most írhatnék közhelyeket, hogy legyen megbízható stb.... de ezeket mindenki elmondja magáról mint jó tulajdonságokat aztán vagy igaz, vagy nem. ;)
2021. jún. 7. 08:12
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
Ezért te mit nyujtasz?
2021. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!