Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha most nem vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nem vagyok szerelmes, nem is leszek?

Figyelt kérdés

Bő másfél hónapja ismerem, két hete vagyok együtt a barátommal. Minden tündérmese-szerű, azt leszámítva, hogy nem vagyok szerelmes. Ez az első kapcsolatom, ezért tanácstalan vagyok, hogy ez red flag, vagy lehet még szerelem, csak idő kell?

Nekem ő az első barátom, de korábban randiztam másokkal és volt, hogy 3 randi után többet éreztem. Vonzódom hozzá, de a közös csókokat például nagyrészt unom. Erről már beszéltünk is. Lelkiismeretfurdalásom van, mert a barátom tényleg imád, én meg habár nagyon kedvelem és nagyon szeretek vele lenni, racionálisan minden szempontból tökéletes számomra. De... a közelében sem vagyok annak érzelmileg, amit ő éreztet velem a saját irányából. Szex még nem volt.

24N, 28F


2021. jún. 11. 13:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most akkor felejtsem el vagy várjak, hogy hátha?
2021. jún. 15. 22:03
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es Erre nincs jó válasz. Sok biztató dolgot leírtál, de hogy unalmas vele csókolózni, az nagyon kiábrándító, akkor hogy fogtok szexuálisan ennél közelebb kerülni!? Adj időt magadnak, de ne hónapokat.
2021. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!