Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose leszek màr szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose leszek màr szerelmes? Mit tegyek ha vàgyom rà?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, sose volt baràtnôm. Még alkalmi se, szex sem. Most azon gondolkodom leszek én valaha az életben szerelmes? Hogy lesz bàrkim is?? Asszociàlis vagyok, nagyon durvàn. Kinézetem se a legjobb, túl sovàny vagyok. Mi lesz igy velem? Elment az élet. Sose tudom meg milyen érzés egy nô àltal szeretve lenni??

2019. szept. 20. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
20 èvesen ugyanezt gondoltam magamról, azóta megtapasztaltam pár dolgot most ha választhatnèk inkább meg se tapasztaltam volna... Szóval ne keseredj el
2019. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éééés mit tettél idáig a probléma megoldásának érdekében?
2019. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt biztosan nem.
2019. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!