Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a needy és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a needy és az őrült friss szerelmes között?

Figyelt kérdés

Az őrült szerelmes az nem needy? Cselekvési kényszeres lesz és a nap 24 órájában egyfolytban írogat szerelmének vagy vele van.


Aki úgy írogat 24 órában egyfolytban, hogy még csak online ismerik egymást, még nem volt első randi, akkor az csak needy lehet, nem lehet őrülten odáig a másikért?


2021. jún. 12. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Orolt friss szerelmes = szep az arcod

Needy = nem szep az arcod

2021. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Aha!
2021. jún. 12. 16:48
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha én lanykent a nap 24 orajaban 2-3 hete oszinte langolassal irogatok egy fiunak, akit csak online lattam még, akkor en csak needy lehetek? Mig en irok 100 sort, o csak visszafogottan valaszolgat, kerdezget neha. Talalkozni nem nagyon akar. De neha mar mintha kezdene hajlani ra.
2021. jún. 12. 17:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen az vagy.
2021. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mi a kulonbseg a rámenős, az akaratos, a needy es a rajongo friss szerelmes kozott?
2021. jún. 12. 17:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindez a személyiségek összepasszolásától függ. Ha ő nem szereti ezt a fajta aktív kapcsolattartási és kötődési formát, a gyakori megkereséseket stb. akkor needy leszel. Ha szereti, vagy ő is ilyen, akkor rajongó friss szerelmes. A rámenős és akaratos az pedig az, aki nem ért a nemből és a 10. visszautasítás után is csak próbálkozik.
2021. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na,ezt szepen leirtad,koszi!
2021. jún. 12. 17:33
 8/20 anonim ***** válasza:
Szívesen. Persze csak szerintem, az én értelmezésemben jelentik ezt. Valószínűleg mindenki egy kicsit másképp értelmezi. :)
2021. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Írhatsz még bovebben kicsit errol! Erdekel.
2021. jún. 12. 17:43
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem minden gondolatom leírtam erről a 6-os válaszban. Ha kölcsönös a szerelem és ő is ilyen nagyon "ragaszkodós" típus, akkor nem leszel needy. Ha neki "sok vagy" akkor leszel needy, szerintem. De ha eleve nem igazán akar válaszolni sem, hogy regényekre ír egy "ok" szót, akkor ne erőltess ebből semmit.
2021. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!