Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a needy és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a needy és az őrült friss szerelmes között?

Figyelt kérdés

Az őrült szerelmes az nem needy? Cselekvési kényszeres lesz és a nap 24 órájában egyfolytban írogat szerelmének vagy vele van.


Aki úgy írogat 24 órában egyfolytban, hogy még csak online ismerik egymást, még nem volt első randi, akkor az csak needy lehet, nem lehet őrülten odáig a másikért?


2021. jún. 12. 16:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. jún. 12. 18:45
 12/20 A kérdező kommentje:

Egyszer megkerdeztem tole, hogy tul sok vagyok-e, azt mondta, nem, szereti, hogy sokat irok neki, irjak meg.


Az oketol tobbet ir azert.

2021. jún. 12. 19:12
 13/20 anonim ***** válasza:
Az egyik magyar szó a másik egy furán használt angol.
2021. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A needy az, aki a semmitől azonnal őrült szerelembe esik.

Szóval te needy vagy, mert átlagos emberek nem szoktak beleszeretni őrülten valakibe akit még nem is láttak, és aki alig válaszol nekik.

2021. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én elegge nem vagyok atlagos az elet semmilyen teruleten😀

Ő sem.

2021. jún. 13. 10:11
 16/20 A kérdező kommentje:
Pl. beirok barmilyen forumra oszinten, mindenhol azt szoktak hinni,hogy troll vagyok😀
2021. jún. 13. 10:13
 17/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy nekem csaladtagokkal, ismerosokkel ilyen a viszonyom irasban es szoban is. En irok 10 sort vagy kerdezek 10 dolgot es ok nem irnak ra semmit,vagy irnak ra egy fel sort.

Szerintem nem o a keves, o normalisan ir, hanem en vagyok a tul sok...🤔

2021. jún. 13. 10:31
 18/20 A kérdező kommentje:
A gyakori azert jo,mert addig se neki irok😀
2021. jún. 13. 10:32
 19/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mit érzel, mennyire egészséges, normális az érzelem, amit sugárzól.


Amit ide leírtál az annyit is ér. Olyat keress, akivel kölcsönösen felrobbantjátok egymást. Én is ilyen vagyok... NAGYON. De egy intenzív kapcsolódáshoz kell is ez.

2021. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez benned nem lángolás, illetve egy alap, ami mindig ott van. Szóval nem vagy needy, csak ilyen a természetes személyiséged.
2021. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!