Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi barát mi okból kérdezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi barát mi okból kérdezhet ilyet?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtünk meg, utána mrgkeresett facebookon és elhívott talizni, sétálgatások voltak, néha cukrászdába is akart menni. Tök jól kijöttünk, elvoltunk. Egyik nap kózölte hogy összejött egy csajjal és kérdezte hogy ugye nekem ez nem baj. Nem értem hogy ha barátok vagyunk miért lenne baj? Vagy akkor engem se barátnak szánt vagy hogy van ez?



20/N



2021. jún. 15. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért, hogy megtudja hogyan reagálsz erre és mit akarsz. Nagyon sokat le lehet szűrni a valódi szándékaidból az erre a hírre és kérdésre adott reakciódból.
2021. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!