Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes újra elkezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újra elkezdeni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja mentünk szét az exemmel. Elég viharos időszak volt, sok félreértéssel, és hol beszélgetéssel, hol veszekedéssel.


Mai nap reggelén találkoztunk. Majdnem egy helyen dolgozunk. Ő összejött valakivel akivel nem boldog. Ez azért látszik rajta. És úgy gondoltam eddig hogy szakítás után nem kaphat esélyt senki. Viszont valahol éreztem és Ő is érzi, hogy mind a ketten hibáztunk a végén. Ő nagyon makacs volt, és azt gondolta rosszat akarok, én meg csak csalódott, hogy 2 év után nem hallgat a barátjára. Szóval találkoztunk, és beszélgettünk. Haza kellett vigyem, mert a céges busz már elment. És az autóban még sokat beszélgettünk hogy mennyire jó volt együtt, igazából megértettük egymást. Újra szeretnénk kezdeni. Kérdésem olyan emberekhez irányul akik megpróbálták. Ti adnátok még egy esélyt a dolognak, ha rájönnétek hogy mind a ketten hibáztatok a kapcsolatban? És ezt meg is tudjátok beszélni?



2021. jún. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így érzitek, érdemes újrakezdeni, ha nem fog menni az hamar kiderül majd.
2021. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom viszont teljes újra kezdést javasoltam. Szóval rendesen randizni meg ilyenek. Elfelejteni azt ami volt és a szép emlékeknek élni.
2021. jún. 21. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagy tobbsegeben ez idohuzas. Ahol egy felepitett kapcsolatot sikerul az alapokig visszabontani, neadjisten lerombolni, azt rohadt nehez ujra felepiteni es semmi sem garantalja, hogy amit epitetek az jelentosen kulonbozni fog az elozotol. Ne feledd, hogy az emberi agy nagyon ra van allva a mintakra, amit kinkeserves folyamat megvaltoztatni es csak idoleges. Az eldobas es ujrairas meg ennel is nagyobb falat szokott lenni, de ahhoz meg iszonyatos eltokeltseg szukseges, ritka az ilyen ember, aki ezt megcsinalja. Ezert sem szokott sikeres lenni a megprobaljuk ujra. Ez nem holmi makacssag kerdese, hogy jo, akkor nem leszek olyan makacs. De, pont olyan makacs lesz. Csak az elejen iszonyat energia aran visszafogja magat. Amig birja.
2021. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hidd el, ez csak meddő gatyázás. Azért mentetek szét, mert együtt nem ment a bicikli. Miből gondolod, hogy most menni fog? Ugyanaz a két ember vagytok! Már a nagyszüleink is tudták: melegítve csak a töltött káposzta jó.
2021. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, úgy döntöttem nem fogom folytatni vele. Köszönöm a válaszokat.
2021. jún. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!