Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes elkezdeni úgy járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdeni úgy járni valakivel, hogy még nem különösebben érzel iránta semmit, de látod az esélyét, hogy talán majd fogsz?

Figyelt kérdés
Nem önzőség vagy gonoszság ez? Mármint...Ha soksok beszélgetés után valakiről úgy gondolkodsz, hogy oké, hát nem is rossz vele, egész sok közös van bennünk, látom a hibáit, de talán el tudom őket viselni, és talán majd megszeretem. Érdemes így belevágni? Vagy ezzel csak a másik idejét rabolnám, aki pedig komolyan gondolja? De mi van, ha tényleg kialakul belőle valami? És mi van, ha nem? 20/L

2013. nov. 12. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:

én nem tudnám megcsinálni

akkor először tisztázzuk hogy részemről csak szex


F

2013. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 randi után se érzel iránta többet, ne rabold az idejét, nem lesz belőle komolyabb.
2013. nov. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3 randi? na neee 2-3 hónap után esetleg..nekem a szerelemhez mindig kellett ennyi idő. És igen. Érdemes így belevágni mert bármi lehet. Soha nem voltam szerelmes amikor összejöttem az illetővel mindig később alakult ki. Nekem szükségem van arra hogy lássam john bánik velem összebújunk szeretget stb..ezt kapcsolaton kívül nem tudom megélni és így addig nem is szeretek bele senkibe...
2013. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet életed szerelme lesz. Én azt mondom vágj bele, csak ne félj kilépni belőle ha nem jó. Lehet nem leszel szerelmes, de lehet egy nagyon jó és szép 6 hónapot töltesz vele és nagyon jó barátok maradtok. Aki nem mer az nem is nyer.

Én ezt sokkal jobbnak tartom (tiszta fej és gondolkodás miatt), azoktól amikor egy tök ismeretlen pasiba zúgsz bele, mert megvannak a hormonok, nagyon jóképű, Don Juan és a jó-duma megfelelő keveréke, halál szerelem és rózsaszín köd, de kb a keresztnevét tudod összesen. Azokból jöhet ki, hogy hatalmas elvárások, mert ő a "tökéletes pasi", majd hatalmas csalódás, mert rá jössz, hogy egy utolsó senkiházi.

Itt legalább tudod, hogy kb milyen, és lehet pozitívan csalódsz.

2013. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj ennyire ne éljünk már álomvilágban :D 6 hónap kapcsolat után az egyik fél nagyon nagy eséllyel szerelmes már és nem sűrűn maradnak az emberek szakítás után jó barátságban... Főleg nem fél év után. Max köszönő/beszélőviszonyban.
2013. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Bennem is pontosan ez a kérdés merült fel pár napja. És ez szép dolog szerintem-lassan megismered, (elkezdtek járni ugye) majd egyre jobban beleszeretsz :) szerintem aranyos:) VÁGJ BELE! Nem vesztesz semmit:)
2013. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de nem garantált a szerelem, egyik barátom is így jött össze egy lánnyal, rugdostuk, hogy próbálja meg, mert csak nyafog és a nagy szerelmet várja és emiatt évekig nem volt senkije. Összejöttek, asszem kb 2-3 évet voltak együtt, de nem tudott bele szeretni. Mármint szerelem, inkább csak szeretet amit lehet érezni. De jól érezték egymással az időt. Sajnos a lány beleszeretett, ez volt csak a nehéz az egész szakításban. De fél év után megint beszéltek, megint jóban voltak és még most is jó barátok.
2013. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 B25 ***** válasza:
Tapasztalat: Ha semmilyen reakciót nem vált ki belőled akkor valószínűleg nem lesz semmi. Próbálkozhatsz, kedvelheted az illetőt (mármint kedvesnek tartod stb) de ha különösebben nem kelti fel z érdeklődésedet hagyd. Inkább olyat válasz aki rögtön felhívta magára figyelmedet.
2013. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ha nincs igazi a láthatáron, az ilyen kapcsolat is elfogadható szerintem. Nekem volt egy pár ilyen. Ami talán zavaró lehet, hogy a másik jobban szeret és fojtogatónak érezheted az ösztönös rajongását. Ilyenkor aztán jön a jó öreg lelkifurdalás, hogy lopod a másik idejét... De hamar elűzhető:D


19(L)

2013. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!