Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mennyire zavarna, (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, (ha egyáltalán) nőként láthatóan, és érezhetően izmosabbak, erősebbek vagytok a párotoknál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nagyobb bicepszre, combra, ha kockahasatok van, de párotoknak nincs, vagy ha le tudjátok nyomni őket szkanderban?Mit sportoltok? Mennyire vagytok erősek? Gimiben is azok voltatok? Mi erről a véleményetek?

2021. jún. 22. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Nagyon zavarna, nem tudnék nálam gyengébb "férfival" összejönni
Nagyon zavarna, összejönnék vele, de elküldeném gyúrni
Egy kicsit zavarna, nem nagy gond
Egyáltalán nem érdekel, hogy erősebb vagyok-e
Örülök neki, ha erősebb vagyok nála
Imádom, ha erősebbek vagyok a férfiaknál, imádom rajtuk éreztetni az erőmet
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire. Ez vagyok én, és szeretem és vágyok egy férfira, aki ezt viszonozza. A szavazási lehetőségek viccesek!
2021. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a párom magasabb nálam, nem gond, legalábbis nekem (sportolok).
2021. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azért ez még párkapcsolat nélkül is elég ritka csillagállás, hogy ha random férfi és random nő találkozik, akkor kettejük közül a nő legyen erősebb.
2021. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyetlen reszlet ilyen rajtam. Vekony vagyok, noies is, de olyan baromira szeles vallam van, amit sok pasi megirigyelhetne. Szerintem ezert tudok erolkodes nelkul nehezet cipelni. A paromnak viszont az en aranyaimhoz kepest keskenyebb a valla. Tetszik a parom, de orulnek, ha egy varazslo szelesre varazsolna. Magat a csontot.

Nem erdekes.

2021. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menő lenne🤷‍♀️
2021. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettenetesen zavarna. 169/50 vagyok. Már ha létezik ilyen férfi
2021. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem unokatesóm az, aki férfiban sokszor gyengébb, mint én nőben. Nem hiszem, hogy férfiként tudnék tekinteni rá, ha ez opció lenne. Még így is zavar, hogy nagyobbat tudok emelni, kitartóbb vagyok, ha erőkifejtésről van szó. Az pedig már csak hab a tortán, hogy nem is sportolok semmit, tehát a sima túléléshez elegendő izomzatom is erősebb, mint az övé.

Engem irtóra zavarna, ha én lennék az erősebb, keményebb egy kapcsolatban.

2021. jún. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy nem sportolok semmit, és csak az az izom van rajtam, ami ahhoz kell, hogy kiszaladjak a pizzafutár elé a lifthez, így nemhogy férfiatlan, de egyenesen ciki lenne, ha valaki pasiként gyengébb lenne nálam és még így is le tudnám nyomni bármilyen erőfitogtató módszerrel.

Nem elvárás, hogy a párom izmos vagy edzett vagy akármi legyen, de azért legyen már egy erősebb testalkata, mint nekem.

2021. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen sportolok,míg párom inkább a kényelmes típus. Az nem zavar hogy erősebb vagyok nála , inkább, hogy a közös sportba nehezen tudom bevonni. De mostanában már néha rá lehet venni mozgásra de teljesen az elejéről kell kezdeni vele a sportot.
2021. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Nem tudnám mellette elengedni magam, rábízni magam.
2021. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!