Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket választanátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Egy álomszép és roppant intelligens lánnyal, egy izgalmas, mozgalmas és kockázatos kapcsolat, ami minden valószínűséggel nem egy életre szól, vagy egy visszafogottabb, kissé földhözragadtabb kapcsolat, egy csinos viszont nem kiemelkedő szépségű és átlagos intelligenciával rendelkező lánnyal, aki viszont feltétel nélkül szeret és egy életre szól a szerelme.

Ti melyiket választanátok?

Őszintén. A válasz ne az legyen amit x vagy y hallani akar hanem amit valóban gondoltok.


A kérdés cska elméleti, pusztán érdekel a feltételezés ☺️



2021. jún. 23. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Elsőt. Semmi sem tart örökké, de amíg tart, legalább élvezzem.
2021. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előre úgysem lehet tudni, hogy egy életre szól-e vagy sem, szóval ezt ki is húztam a listából. Egyébként egyszerűen döntenék: amelyikbe szerelmes vagyok. Ha nem vagyok szerelmes, akkor nyilván azt, amelyik jobban kielégíti a testi vágyaimat.
2021. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Második
2021. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első

Szintén azért amit az első írt

2021. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Mindkettőt másra tartanám.
2021. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Ebben a sorrendben.
2021. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nhzzhnnhzzhn válasza:
61%
Semmi sem tart örökké szóval első
2021. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Második nekem sokkal jobban hangzik így őt kérném
2021. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2.-ban vagyok, és nagyon hálás vagyok ezért a kapcsolatért, nagyon jó alapja az életemnek, de nincs benne előrelépés. Nincs mire emlékezni már, csak telnek a napok, hónapok, évek... visszafog abban, hogy megvalósítsam magam.
2021. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mucika, csak a lanyok keresik az eletreszolot.
2021. jún. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!