Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek az alábbi 2 lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az alábbi 2 lehetőség közül melyik tűnik inkább egy “ideális” jó/boldog párkapcsolatnak? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1.) sokat viccelődnek nevetnek együtt, csipkelődnek. Sok a közös program, közös főzés, színház minden féle.

Mások felé kimutatják a szerelmüket, sokat ölelkeznek.

De ha vita van, tart a sértődés napokig, valahogy nem tudják lekommunikálni, igazából sosem beszélik meg a dolgokat csak mondjuk egy ajándékkal/ közös élménnyel elsimítják.

Kb mindenre a fiú hívja meg a lányt, lovagias vele nagyon, figyelmes.


2) nagyon hasonlóak, lelki társak. Nagyon hasonló érdeklődés és gondolkozás minden területen, igazi csapatot alkotnak.

Mások előtt szinte sohasem ölelkeznek vagy ilyesmi, még egymás kezét se fogják meg.

Ha vita van kompromisszumot kötnek és őszintén átbeszélik az egészet.

Mindenki fizeti a maga részét kb mindenben.


2018. dec. 16. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Én valami köztes állapotot választanék, mert "De ha vita van, tart a sértődés napokig, valahogy nem tudják lekommunikálni, igazából sosem beszélik meg a dolgokat" ez engem hosszútávon tönkretenne.


Bár ettől függetlenül még mind a kettő lehet ideális kapcsolat. Nem vagyunk egyformák, az emberek nagyon sokfélék.

2018. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezek a paraméterek elég érdekesek. Nyilván ezeknél többől áll mindkét kapcsolatmodel. Nekem valahogy a kettő kombója lenne megfelelő: Csipkelődés a lelki társ érzéssel. Sok hasonlóság. Nevetês.

De ha szigorúan a kettő közül kell választani akkor a 2-es a lelki társ bélyeg miatt.

2018. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyik sem ideális. Mi a férjemmel kimutatjuk az érzelmeinket (nem állunk neki csókcsatázni anyámék előtt, meg nem is tapizzuk egymást az utcán, de kzen fogva sétálunk, gyakran megöleljük egymást és a lányaink láttak már csókolózni, plusz szájrapuszit adni/kapniminden búcsúzáskor és találkozáskor). Imádjuk egymás humorát, rengeteg a közös hobbink, sokat viccelődünk és szórakozunk, gyerekekkel és nélkülük is. Ha valami nem tetszik valakinek, azt elmondja, őszintn megbeszélünk mindent és mindig a mindkettőnknek elfogadható megoldásra törekszünk. Nem marad tüske. A kassza közös, nincs én pénzem, meg ő pénze. Az veszi meg a kenyeret, akinek nincs tele a keze a gyerekekkel és hanarabb előveszi a pénztárcáját és az fizeti be a számlájat, aki hamarabb internet-közelbe kerül. Számomra ez az ideális kapcsolat.
2018. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal inkább a második.


21/N

2018. dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem boldog, ahol van vita vagy veszekedés. A veszekedés teljesen abnormális, hiába gondolják normálisnak.
2018. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a második de mindent én fizetek..25F
2018. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Ötös. A veszekedés miért lenne abnormális? Ez a jele annak ha törődünk a másikkal. Mármint ha nem arra a veszekedesre gondolsz ahol tényleg hulyesegen kapja fel a vizet az egyik fél mert éppen olyan kedve van és rajta akarja levezetni. És más az ha azért veszekednek mert pl el kell dönteni valamit és nem ugyan az az álláspontjuk de aztán közös nevezőre jutnak
2018. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2.

Sajnos az 1.-t jobban ismerem.

2018. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó kapcsolat.

Az első felszínes, mert csak addig jó a másik amíg program lehet vele, a problémákat nem beszélik meg. Ez hosszú távon frusztrációt okoz majd egyik vagy mindkét félben.


A második is furcsa és hosszú távon nem elképzelhető nekem.

Ha valaki a lelki társam, azzal nem viccelődök? Illetve itt a mindenki a maga részét egy ideig működhet, de ha komolyabb lesz a kapcsolat, akkor közös kassza kell. Ugyanez vonatkozik az 1. részre is, ott se lehet a végtelenségig csinálni hogy a fiú meghívja a lányt (gondolom emiatt van egy alá-fölérendeltségi érzés a felekben, lehet ezért nincs megbeszélés?)


30/N

2018. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A második is furcsa és hosszú távon nem elképzelhető nekem.


Ha valaki a lelki társam, azzal nem viccelődök? "


Nem írta a kérdező, hogy a második verzióban nincs egymással viccelődés. Legalábbis az én értelmezésem szerint nem ezen van a hangsúly (mint az elsőnél), de attól még része lehet a kapcsolatnak az ilyesmi.

2018. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!