Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok melyik férfit választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik férfit választanátok inkább és miért?

Figyelt kérdés

1. Minőséget keresi, elég válogatós külsőre és belsőre is, de emiatt nem volt még barátnője.

2. Mennyiséget kereste, több lánnyal lefeküdt és nem válogatta meg eléggé, hogy kivel legyen.


2017. febr. 25. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sem, mert én is válogatós vagyok.


Már megrendeltem a "macskás vénkisasszony" kezdőkészletet. xD

2017. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2017. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az 1. szimpatikusabb, de azért nem mindegy, hogy 20 éves vagy 35. :-)
2017. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
A külső és a pénz jobban számít a lányoknak, de ha ezekben egyformák, akkor a 2.-at választaná mind. Minél több nővel voltál előttük, annál inkább férfi vagy a szemükben.
2017. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

1. Szűz pasival nem kezdenék többet(első barátom az volt), 1 év után közölte, hogy ő még szexelgetni akar másokkal is.

2. Viszont az se jó, ha valaki fűvel-fával összefekszik és nem lehet komolyan tervezni vele.


Én csakis az arany középutat választanám. Olyan férfit, akinek már volt kapcsolata, így van tapasztalata benne és tudja, mit vár egy kapcsolattól és remélhetőleg már szexuálisan is lenyugodott, volt bulizós-csajozós időszaka(ilyen is kell).

Az én párom pont ilyen 25 évesen és vele már lehet is hosszútávra tervezni.

21L

2017. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyi helyen hallom azt az általánosítást, hogy később kiakarja próbálni másikkal. Miért hiszitek azt, hogy mindenki ilyen? Én nem tudnék egy olyan lánnyal együtt lenni, lefeküdni aki nem tetszik annyira. Megbecsülnék egy olyan lányt aki tetszene és a személyisége is megfog.
2017. febr. 25. 08:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg mi az, hogy ilyen is kell? Komolyan ennyire csőlátású vagy? Tudod nem minden ember egyforma.
2017. febr. 25. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, valakik nem értik a különbséget a hasznos/nem hasznos gomb és a "like"/"dislike" között.
2017. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ezen besírtam. Javaslom, rendelj kombó csomagot, és bútorozzunk össze. :) Bocs az off-ért.
2017. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
A másodikat. Nagyobb valószínűséggel tudja, hogy mit akar, és mit keres egy csajban.
2017. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!