Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat ha a férfi kimondottan vallásos és gyakorolja is ezt, míg a nő nem hisz?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatunk 3. randinkon vagyunk túl. És erősen gondolkozok, hogy legyen-e következő.

Én vagyok a nő, nem vagyok istenhívő, amit az egyház művel attól meg sokszor a gyomrom fordul fel. Bort isznak, vizet prédikálnak, na de most nem ennek a kibeszélése a lényeg.

A férfi pedig templomba jár, nagyon sokszor Istenről beszél, a vallásáról, az erkölcsökről és stb.

Engem eléggé idegesít és nem tudok hozzászólni mikor ezt elkezdi. Ő meg szinte meg sem hallja, mikor mondom, hogy én nem hiszek és nem érint a téma. Eddig minden találkozón többször feldobta témának a hitét és az "Urat". Nekem ez a téma kellemetlen, de ő meg szinte röghöz kötötten felhozza újra és újra.

Illetve van még 1 dolog, ami számomra kellemetlen és nem valláshoz kötött. 25 évesen a szüleivel él. Ezzel nem lenne semmi baj, hisz jelenleg nincs párja, dolgozik, amúgy eltartja magát. De neki az a terve, hogy ha lesz párja/felesége hazaviszi és ott öregszik meg vele a szülei nyakán. A saját falujából sem hajlandó elköltözni míg én egy vérbeli városi lány vagyok aki ha fizetnének sem költözne falura, pláne nem anyóshoz. Na meg nem akarok részleteibe belemenni, de szexuális életet sem élnék úgy, hogy a szülei a színen vannak. Vagy talán esküvőig nincs is szex ha ennyire vallásos? (intim témánál még nem vagyunk)

Szerintetek sem lenne így sok értelme akövetkező találkozónak?

Egyedüli dolog, ami megmozgatja a fantáziámat az előnyös külseje és hogy választékosan, szépen beszél, nem egy tah0 hülegyerek. Meg már 3 éve szingli vagyok. Viszont a fent említett dolgokkal, főleg ha erőltetve vannak rám nem tudok kibékülni.


2021. jún. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs jövője, mert alapjaiban máshogy látjátok a világot
2021. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasival szerintem senki sem kezdene.
2021. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Fuss!
2021. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy rossz ember, csak pályát tévesztett. Neki plébánosnak kellene lennie ebben a faluban. Minden meglenne amire vágyik: Gyakorolhatná a hitét, még tisztelnék is a helyi gyülekezet tagjai, a falu életének fontos eleme lenne és a munka is oda kötné.


Csak hát a cölibátus ugye... Sok potenciális papot üldöznek el ezzel az idétlen dogmával aminek anno még gazdasági okai voltak, de mára teljesen értelmetlen.


De nem egymást keresitek, nagyon nem. Ő is boldogabb lenne egy hívő nővel és te is egy "nem erősen vallásos" férfival. Jellemre is jobban passzolnátok...

2021. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ez tényleg akkora távolság, mint Makó Jeruzsálemtől. Nem leszel sem vallásos, és falusi feleség sem, így felesleges erőltetni.
2021. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még most menekülj, amíg nem késő.
2021. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz hozzászólni az erkölcs témájához? Milyen ember vagy te?

Csak megossza veled a gondolatait, értékrendszerét. Az mindegy ha neked nincs egy kollektív vallás ami egyik alapja lenne ahitrendszerednek, de így is van hitrendszered, erkölcsi kastélyod, filozófiád, amiket vallassz. Hogy nem tudod ezeket kibeszélni?


Nincs annál mennyeibb a földi életben, mikor az összes szereteddel együtt élhetsz, több baráti kör, szerelmek, és generáció együtt neveli egymást.

2021. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!