Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelembe eshetsz úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe eshetsz úgy hogy az illető nem jön be külsőre. De ahogy megismered jobban úgy egyszer csak vonzóvá válik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 23:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#9: oké, de miért fogalmazol úgy, mintha egyes-egyedül az az opció lenne, hogy a jelölt kizárólag csak jó külső, vagy csak jó belső tulajdonságokkal rendelkezik? Olyan ember nem létezik, akiben mind a kettő megvan?
2021. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%
Részemről nem létezik más a férjemen kívül, pont letojom, ki hogy néz ki és milyen a lelke mellé.
2021. jún. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
#12: oké, de nem a kérdésemre válaszoltál.
2021. jún. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt olyan párom, aki alapvetően nem jött be külsőre. Nem taszított, ez azért fontos, de nagyon-nagyon messze állt attól, akire azt mondtam volna, hogy tetszik, de az, hogy megszerettem, megszépítette.


Belőlem nincs az a jó külső, ami szexuális vonzalmat vált ki. Ha elém raknak egy férfit, aki külsőre az én ízlésem szerint 10/10, akkor is annyit vált ki belőlem max., hogy kicsit elgyönyörködöm, de ennyi. Ha nem vált ki belőlem undort valakinek a kinézete, akkor egy az én ízlésem szerint jó személyiséggel, kisugárzással, humorral, intelligenciával, engem le tud venni a lábamról.

Belőlem a szexuális vonzódást az váltja ki, ha valakivel “együtt rezonálunk”, nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

2021. jún. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

14-essel értek egyet.

20 évesen ismertem meg az exférjemet, akkor még azért számított jobban a külső is, de sokat nem ért. 16 évig voltunk együtt 14 év házasság után derült ki, hogy folyamatosan csalt. Elváltam.

Barátaim próbáltak nekem pasikat mutatni, akik szerintük jófejek, meg bejönnének, akkor még annyira nem is akartam kapcsolatot, élveztem az egyedüllétet. De a lényeg, hogy akkor mutattak egy utcabeli pasit, de csak egy fénykép volt, meg rémlett, hogy néha láttam az utcánkban. De azt mondtam rá, hogy nem az esetem. Rá egy évre úgy jött ki a lépés, hogy barátaimmal összefutottunk vele, és elbeszélgettünk. . Már akkor úgy voltam vele, hogy baromi jó humora van, jókat lehet vele beszélgetni és láttam is rajta, hogy én is érdeklem stb. Rá egy hónapra úgy jött ki a lépés, hogy szintén találkoztunk, elkezdtünk beszélgetni, de a barátnőmnek mennie kellett, ott maradtunk kettesben, és vagy másfél órát beszélgettünk, és a vége felé már éreztem, hogy vonz. Hogy szívesen beletúrnék a hajába, hogy milyen lehet hozzáérni, milyen lehet ha átölel. Egy hét múlva összejöttünk, azóta együtt vagyunk, már együtt is élünk. :)

Bocsi, kicsit hosszú lett, de a lényeg, hogy elsőre nem fogott meg a külseje, de ahogy a 14-es írja, nem is taszított. Szóval van ilyen.

2021. jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Igen. A vonzalom nem a külső alapján működik. Ezt még nem igazán értjük, de rengeteget számít a személyiség is, ami első körben maximum testbeszédben jelenik meg, stílusban, hanglejtésben, stb... az agy szépen összerak egy kitalált képet ezekből az infókból, és eldönti, hogy vonzódj-e a másikhoz, vagy ne. Tehát ha van „kémia”, akkor jól telenyomja az agy magát kábszival (pl oxitocin), amit te vonzalomnak fogsz érzékelni.


Tehát olyan is van, az ellenkezője, hogy valaki bejön, de a vonzalom az nincs meg, így nem leszel szerelmes sem.

2021. jún. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagyon nem jön be, akkor esélytelen. Ha csak "nem fog meg elsőre" akkor érdekel a személyisége, de csak ha nyomul, mert én nem kezdeményezek. Utána már érdekel annyira hogy én is keressem a társaságát.
2021. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Igen volt. De amint elmúlt a szerelem már nem volt vonzó számomra.
2021. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Én is a 14-essel értek egyet. Attól, hogy egy férfi helyes, jóképű, jótestű, nem fogom megkívánni. Legföljebb megállapítom, hogy ez igen, remek példány, de ennyi. Mintha egy szép képet néznék. Viszont ha megismerek valakit, aki belül rendben van és a személyisége vonz engem, akkor bumm! Oda-vissza leszek érte és akkor már az is elég ha külsőre csak simán rendben van. (ápolt, szélsőségektől mentes).
2021. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
Hogy egyáltalán, de egyáltalán nem jön be, úgy nem. De olyan nagyon gyakori a világban, hogy az ember párja amúgy nem is az esete, másféle férfiak/nők tetszenek neki, mégis vele van, szereti. Ez tényleg nagyon gyakori, és ne tekintsd kompromisszumnak, se áldozatnak, ez csak jön természetesen. Ilyenkor már nem számít, hogy nem az eseted, mert őt akarod.
2021. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!