Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelembe eshetsz úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe eshetsz úgy hogy az illető nem jön be külsőre. De ahogy megismered jobban úgy egyszer csak vonzóvá válik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 23:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Volt akivel neten ismerkedtem, így csak 1-2 képet láttam róla az első randiig, ami bizonyos okok miatt 2-3 hét múlva jött el. Képen vonzónak tartottam, a valóságban viszont nagyon nem volt az esetem. Addigra viszont sokat beszélgettünk, jó humora volt, szimpatikus volt, így adtam egy esélyt a dolognak. Viszont cáfolom, hogy az ilyenek tartós kapcsolatok lennének, mivel nekünk csak pár hónapig tartott.
2021. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már ilyen. Egyáltalán nem tetszett külsőre. De annyira tetszett a humora, a kedvessége, hogy igent mondtam a találkára, aztán lett belöle még egy kettő. Aztán összeköltöztünk, 5 évig voltunk együtt.

De vége lett, ez van 😃

2021. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29 éve a férjem egy ilyen ember. 😊 És imádom, ahogy kinéz, gyakorlatilag onnantól kezdve, hogy beleszerettem, a legszebb férfi lett a szememben.
2021. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyenre példa. Nyilván ehhez olyan körülmények kellenek, hogy tényleg megismerjem az illetőt, nem pedig az, hogy "legyeskedem a pasi/csaj körül meg néha kedves leszek hozzá, és akkor igenis lássa meg bennem a csodás személyiséget!".
2021. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen. Egy alkalom kivételével eddig mindig ez történt velem.


Csak a személyiség számít.

2021. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!