Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szóljak neki hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki hogy rosszul vagyok,öngyilkos gondolataim vannak, hátha megment engem? Vagy ne rakjak rá ekkora terhet? 21L

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, az volt életem legszebb időszaka amikor megismertem őt. Szerintem Isten azért küldte őt hogy megtudjam, én is tudok szeretni....soha nem kérdeztem o is szeret e , nem akarom tudni. Boldogga tett engem. Jobb ember lettem. Mellette nem utaltam magam. Nagyon szeretem őt, ő az egyetlen ember akit szeretek. Soha nem volt senkim. Soha nem kedveltem senkit. Zárkózott, magamnak való vagyok.

Rosszul vagyok nagyon, napról napra egyre rosszabb, amikor legutóbb találkoztunk csak annyit mondtam neki, "sírtam miattad, látszik rajtam?" Annyit mondott nem, elgondolkozva mondta. Nem akarok neki fájdalmat. Nem tudom szóljak e neki hogy öngyilkos gondoltaiam vannak , nem tudom felhozzam e ezt neki, mert ha teszek magammal valamit, felek hogy utána ő is tesz magával valamit amiért nem mentett meg engem. De mit gondolok en hogy elvarom tőle hogy megmentsen?

Mit gondolok én, miert kéne neki errol tudnia? Hiszen senkik nem vagyunk egymásnak.....

Nincs velem

Gondolkozik megprobalja e velem mert látom rajta hogy rossz lenne neki ha elveszitene,de neki fontosabb az hogy másokkal kielje magát.

Egy munkahahelyen dolgozunk.

Már dolgozni sem tudok menni olyan szinten vagyok, hogy legutóbb amikor be mentem dolgozni, 1 óra múlva oda mentem a muszakvezetohoz hogy engem nem érdekel mit ír be a mai napra, de nekem haza kell mennem én nem tudok most dolgozni.

Nem beszélünk sehol csak munkába. De nem birom tovább

Irjak neki annyit ,hogy nem érdekel kivel vagy és hol de beszélnünk kell?

Vagy mit tegyek?

Szorít a mellkasom most is nem birom tovább

En csak vele akarok lenni és azt akarom hogy szeressen

Senkim nincs akinek eltudnam mondani a bajom

Próbáltam magam össze szedni ,próbáltam azt gondolni nem érdekel ha soha többet nem látom az sem érdekel de felek hogy elborul az agyam és teszek magammal valamit


2021. jún. 26. 20:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valaki más ment meg. Neked kell saját magadat, fordulj szakember.
2021. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak amiatt lenne veled kapcsolatban, mert különben fél, hogy öngyilkos leszel, akkor gyakorlatilag a bűntudat lenne az egyetlen dolog, ami összetart benneteket. Tudom, hogy most nagyon szereted őt, és nem tudod elengedni, de tényleg egy olyan pasi kell neked hosszú távon, aki nem is szeret, csak bűntudatból van veled? Vagy te belemennél valakivel egy olyan kapcsolatba, ahol egyedül a párod potenciális öngyilkossága tart össze titeket?


Teljesen jogos, hogy a szakítás nehéz érzéseket vált ki belőled, és érdemes ezt a dolgot komolyan kezelni. Én is azt javaslom, hogy keress egy jó (!) pszichológust, aki segíthetne neked feldolgozni ezt az egészet, és olyan stratégiákat találni, amivel nem teszel kárt magadban.

2021. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11%

Nem értitek szerintem a kérdezőt. Miért kérdőjelezitek meg az érzéseit? Miért gondoljátok okosabbnak magatokat másnál? Miből gondoljátok, hogy ti tudjátok a megfejtést az élethez?

A pszichológia nem megoldás mindenre. Szét lehet cincálni az embert testre és pszichére elméletben, mert vannak erre szavaink. Lehet magyarázni

külön funkcióit és folyamatait, de soha nem értek fel a teljes komplexitásához. Soha nem tudjátok meg, hogy végső soron igazabb-e, amit ti gondoltok a világról, mint amit ő.


Nekem nagyon tetszik a kérdésed kérdező. Én úgy érzem, hogy valójában te vagy az aki él, te vagy az, aki átérzi az élet súlyát. És mi, akik vissza akarunk rántani a normalitásba vagyunk azok, akik elvesztek a hétköznapokban. Csak a betöltött szerepünkre, a funkciónkra tudunk gondolni.

Te viszont felkelsz és azt kérdezed, hogy vajon érdemes-e a mai nap arra, hogy ezt is megéljem? Vajon elmondjam-e ezt neki? Vajon elbírja-e?

Hiszen olyan nehezeket gondolok, hogy nem csak én, de egy másik ember se bírja el a súlyát a gondolataimnak.

Milyen érdekes ez. Nagyon tetszik. Mennyire jó ember vagy. Inkább meghalnál csendben, egyedül.

2021. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos elmondanám neki.

Nekem elmondta ezeket egy fiatal lány. Bár, én tudtam kezelni, nem törtem össze, hogy jajj ne. Tudtam, mi kell neki, segítettem, próbáltam megadni. Az érzéseid fontosak, és ha úgy érzed erre vágysz igazán, tudasd vele.

2021. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább orvost keress fel, ne a pasit akard zsarolni. Szerinted majd azért veled lesz, mert kozlod, hogy ongyi leszel?
2021. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
Szóval ha jól értem az váltja ki belőled ezeket a nehéz és negatív érzéseket, hogy nem akar veled lenni. Tehát ezek az érzések nem fognak elmúlni, amíg ennyire benne van az életedben, egy helyen dolgoztok, beszéltek, stb. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, engedd el, és lélegezz fel.
2021. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hiaba pontoztátok le, igaza van
2021. jún. 27. 00:22
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Akk keres egy kötelet! Bocs, de erre mit lehet írni.

Lehet a csávót abszolút nem is érdekelné. 🤷🏻‍♀️

Szakembert keres, de sürgősen!

2021. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

18, Ő nem akarja elmondani az öngyilkos gondolatait annak, akit úgy érez hogy a legjobban szeret.

Te azt mondod, hogy ölje meg magát egy ember, akit nem is ismersz.


És te vagy a normális, ő pedig az akinek kezelés kell.

2021. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
18: Vágod, hogy a buzdításnak jogi következményei lehetnek, ha megteszi? Csak gondoltam szólok, hogy ilyet le ne merj írni többször.
2021. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!