Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy valaki hűséges tud maradni a kapcsolatban, ha a múltban nem volt az?

Figyelt kérdés
Az előző barátját többször megcsalta és alapvetően flörtölgetős típus.

2021. jún. 29. 12:17
A kérdező szavazást indított:
Adj neki egy esélyt
Semennyi, engedd el
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
5%
2021. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Én majdnem minden exem megcsaltam

Elmúlt szerelem, monoton szex és kapcsolat....

A jelenlegi párommal 5 éve vagyok együtt

Eszembe sem jutna megcsalni, nem akarom elveszíteni

Szóval mindenképpen jar az esély

32/N

2021. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 A párod tud ezekről és meg tud benned bízni?
2021. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
24N, korabban sok paromat megcsaltam, de benott a fejem lagya, a jelenlegit nem lennek kepes, soha az eletben. Ha beleszeretnek masba, vagy massal akarnek lefekudni, szakitanek
2021. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem jár. Aki egyszer megcsalt már valakit, abban mindig benne van, hogy megteheti, és előbb-utóbb meg is teszi. Ha van valami gond, alábbhagyott a tűz, nem a megoldást, hanem mást keres. A kettes is kifogott szerencsés öt évet, meg már ketyeg az órája, de lefogadom, hogyha a kapcsolatuk szembekerül valamekkora nehézséggel, akkor az első dolga az lesz, hogy megcsalja a jelenlegi párját. Nem túl sok év múlva.
2021. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez sajnos benne van.

Azt még esetleg el tudom képzelni, hogy jó körülmányek között hűséges marad - de rossz helyzetben neki ez az elsődleges megoldási módszere, és ez valószínűleg nem fog változni.

2021. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatomban nem voltam hűséges, a másik kettőben igen. Érettség kérdése. Ha probléma van, meg fog fordulni a másik fejében, hogy félrelépjen, de a döntést akkor is tudatosan hozza meg. Ha rájött korábban, hogy ez hiba volt, akkor van rá esély, hogy többet nem csinálja.
2021. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

AKINÉL érettség kérdése, ott esetleg működhet.

Nem mindenki ilyen.

2021. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy valaki azért csalja meg a másikat, mert rosszul kommunikál, és ezzel akar valamit "kommunikálni", vagy éretlen volt, stb. Ezen lehet változtatni, viszont tudatos változtatni akarás, idő és önfejlesztés kell hozzá, nem elég reménykedni benne, hogy majd a következő kapcsolatban ez nem fog megtörténni.


Viszont úgy látom, hogy ez nagyon ritka. És ha az illető alapvetően flörtölgetős, és többször is megcsalta az előző párját, tehát nem egy egyszeri baklövés volt, amit utána megbánt, a partnerjelölted nem ebbe a ritka kategóriába tartozik.

2021. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kétséges a dolog... :/
2021. jún. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!