Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki hàzasodik , meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki hàzasodik , meg gyereket szül ismertsègi körömben, ez csak nekem frusztràló ?

Figyelt kérdés
Mindenkinek ennyire bejött az èlet? Szomorú kimondani ,de elèggè irigykedek. Nekem is van pàrom, de a mi èletünk mèg nem tart ott , hogy össze hàzasodjunk ,màsok meg fèl èv utàn eljegyzèst tartanak.
2021. jún. 30. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

Nálam forditva van.

Mindenki házasodik gyereket szül azaz esnek ki a húspiacról, nem fognak kelleni senkinek.

2021. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Az én ismertségi körömben meg szinte senki nem házasodik. Mondjuk igaz,hogy Budapesten lakom a budai részen, itt a többség még 30 évesen is inkább a tanulmányaival,továbbképzésekkel karrierrel van elfoglalva. Itt eléggé kitolódott ez.
2021. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Bocsi, ha lemondom a terveimet, akkor jobb lesz?
2021. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is ez van, barátnőm 32 és még most akarja kiélni magát. :D
2021. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem frusztráló, hanem irigy vagy!


És nem mindenki. Számold össze őket, aztán máris kiderül, hogy bőven többségben vannak még azok, akik nem házasodnak, vagy éppen már elváltak, aztán nevelhetik egyedül a purgyét

2021. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Nálam is hasonló a helyzet, de én nem érzem még el késve magamat mert 23 éves vagyok.
2021. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

AZ én ismerősi körömben is, de számomra nem frusztráló. Legyenek boldogok, mit izgat engem. Örülök nekik és ennyi.

Nekem más van fókuszban.


Rossz a hozzáállásod. Nem attól jön be az élet valakinek mert párja van és gyereke.. Ha valaki abban akar kiteljesedni akkor esetleg neki igen.


Nekem más céljaim vannak és én abban teljesedek ki, így számomra a "bejött az élet" mást jelent mint a család alapítást.


28F

2021. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

7-es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy szerintem az emberek sokkal boldogabbak lennének, ha nem mások életéhez hasoníltanáto ka sajátjaitokat. Fókuszákj a te életedre, a te céljaidra, arra ami téged boldoggá tenne.


Ha épp téged is az, ha lenne már egy családod, hát akkor ezen dolgozz, de ne a többieket nézd.

2021. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

És ha fél éven belül összeházasodnak meg gyereket csinálnak, akkor biztos, hogy hosszú, boldog életük van/lesz? Felesleges irigykedni, senkinek az életében nem vagy benne, nem tudhatod, hogy a mostani "boldog kapcsolata" meddig tart majd.


Ha jól érzed magad, akkor ne mások életéhez hasonlítgasd a tiédet!

2021. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Az egész a facebook nevű hazugsággyàr miatt van. Hogy az emberek hasonlítgatják magukat màsokhoz, ténykent kezelik az ott látottakat.

M8ndenki azt rakja ki amit a külvilàg felé mutatni akar. Semmi köze a valósàghoz.

Mindenkinek megvan a maga útja amit be kell járni. Ezt kell tökéletesen tenni és nem foglakozni másokkal.

2021. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!