Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha eljegyzés, lagzi jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyzés, lagzi jön szóba, fura negatív érzésem van, frusztrál és kerülöm önkénytelenül a témát. Asszem, ez nem normális. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem a megfelelő személlyel vagy együtt. Vagy még korainak érzed a dolgot. Vagy egyszerűen te ilyen személy vagy, akit nem érdekel ez a téma.
2016. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nem vagyok ilyen személy, szóval... maradt a másik két alternatíva.
2016. nov. 28. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
27F
2016. nov. 29. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is rohadtul féltem az egésztől, teljesen lesokkolt. Persze, elméletben teljesen más arról beszélni, hogy milyen szép lesz egyszer majd család meg gyerek, esküvő, ... de más ott lenni és elhinni, hogy annyi idős vagyok, hogy ez most el is érkezett... lehet, hogy csak az ezzel kapcsolatos pánik. A másik variáció, hogy tényleg nm megfelelő az ember, akivel együtt vagy.
2016. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a nagy kérdés, hogy melyik. :D
2016. dec. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!