Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult az egész.

Akkor ismerkedtünk meg mikor együtt voltam a volt párommal (nekünk van egy 3 éves gyermekünk.)

Haverok voltak és gyakran össze jártak sörözni stb.

Ezeka jelek keltették fel a figyelmemet íránta:

Ha jöt mindig hozott valamit

(A volt párom mondta hogy a gyereknek hozta ö meg közbe vágott hogy még neked is)

Segített nekem mikor vettem elöfele az ágyneműt.(pedig pisilni ment mégis figyelt hogy mit csinálok)

10 percenként járt pisilni és ez azért fontos mert panelban vagyunk és mindig kint a teraszon szórakoztak. És a WC nk pont olyan elhelyezésben van hogy a szobára látni.

Volt hogy megsimogatta a fejem olyankor mikor a volt párom nem látta többször is.

Meg megkérdezte tőlem melyik képet rakja ki profil képének melyik a jobb meg megmutatása a volt barátnőjét sokat beszélt a céljairól előttem. Még úgyszintén a volt párom előtt meg kért hogy szedjem ki a szemöldökét. Még mondta a volt páromnak hogy reméli hogy nem féltékeny meg hogy örül neki hogy nem az meg ne is féljen mert neki akkor sem kellenek se én se más haverja neje ha pucéran fekúdnék.úgy hogy nem nagyon tudom hogy most mi van. Meg ez már mostanában van hogy mikor élmények előttük akkor mindig kint van ( mindig ugyan abban az időben szoktam) pont jöttem ö meg bent volt nyitva volt az autójuk meglátott és kijött. Mint aki csinál valamit. Még akkor a volt párommal voltam és ök beszélgettek és elkezdte mondani hogy megakarja csinálni a jogsit meg milyen régóta van a munkahelyén neg hogy ahol ő dolgozik oda az exem nem kellene azt mondta a főnök mert menni akart ő is oda. Bekövettem tiktokon de ő nem követett vissza lájkoltam a videóit ő nekem nem ez is most volt lehet csak figyelmes másokkal és azért volt rendes velem nem tudom teljesen.


2021. júl. 9. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"neki akkor sem kellenek se én se más haverja neje ha pucéran fekúdnék.úgy hogy nem nagyon tudom hogy most mi van" Hogyhogy nem tudod? Megmondta.

"Bekövettem tiktokon de ő nem követett vissza lájkoltam a videóit ő nekem nem" Szerintem már rég kezdeményezett volna (persze miután szétmentetek a volt pároddal), ha akart volna.

2021. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Úgy gondolom tetszik neked az exed haverja, és egy csomó dologba többet próbálsz belelátni, mint ami valójában van. Nem hinném, hogy valójában menne rád. Ha jó barátok, nem fog kikezdeni veled.
2021. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Maunika Show színvonalú dráma...
2021. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

24 vagyok

Hmm igaz ha valamit akart volna akkor már lett volna alkalma. Igen lehet többet látok a dologba mert többet akarok látniivel én bele szerettem.

2021. júl. 9. 09:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Már nem Haverok rég óta
2021. júl. 9. 09:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő meg 23
2021. júl. 9. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Ha akarna valamit, akkor beszélgetnétek minimum, ha arra jársz, nem a kocsiban keresgélne. Most meg vissza se jelöl. Felejtsd el!
2021. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz más választásom mert csak nekem lesz rossz
2021. júl. 9. 09:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Sztem ő már észre vette hogy tetszik nekem mert a múltkor köszöntem neki rám nézett és nem köszönt csak nézet én meg őt :D
2021. júl. 9. 09:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te fogyatékos vagy? Ha még vissza sem köszön, akkor nem várhatsz tőle semmit!
2021. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!