Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban még mindig szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban még mindig szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 10 éve ismertem meg. Azóta folyamat próbalkozik. Anno szerelmet vallott nekem de én nem éreztem csak barátságot iránta. Pár hónapig akkor nem beszeltünk de azóta is folyamat beszélünk. Neki van barátnője már 7 éve de azt mondja romantikus érzéseket már nem érez felé. Nálam még 10 év után is próbálkozik.

Azt mondja soha nem volt még olyan szerelmes mint mikor engem megismert.és nagyon sajnálja hogy soha nem volt semmi köztünk.


Most úgy érzem elkezdtem iránta érezni valamit. De attól félek hogy ennyi év "várakozás" után már csak azért akarna megkapni mert eddig nem jött össze.


2021. jún. 28. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

van barátnője és közben csapja neked a szelet

ilyen embertől jót ne várj

2021. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illuziokban él. A szerelembe szerelmes. Egy olyan mint a platoi. Ha megismered valojában az is lehet, h kiábrándulsz
2021. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ez olyan
2021. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a srácot, de a fent válaszolóknak is lehet igaza. Én is szerelmes voltam egy srácba 8 éven keresztül annak ellenére, hogy sosem történt köztünk semmi. Utána lett párom, de nem tudtam őt elengedni még hosszú évekig. Most már nem szeretem, de az akkori páromat simán elhagytam volna érte, még ha undorító is vagyok.


Szerintem mond meg neki, hogyha szakít a barátnőjével, akkor adsz neki egy esélyt, olyanba meg ne menj bele, hogy a barátnője mellett...

Ha pedig tényleg csak azért akar megkapni, mert eddig nem jött össze, nem is baj, nem vagy már gondolom egy szűz tinilány, hogyha mégsem alakul ki köztetek komolyabb, szerintem az sem probléma, mindenkinek jó lesz, ő megkapja amit akar, te pedig kiismered őt. Ez elsülhet jól is, vagy sehogy.

2021. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!