Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akarhat valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy csak udvariaskodik?

Figyelt kérdés

Szituáció: a férfi (45) házasságban él (2 gyerek), én szingli (37).

Munkakapcsolatnak indult a cégnél, de emberként is szimpatizáltunk, voltak olyan megjegyzései, amik kétértelműek, de nem kezdett ki velem mégsem, ez a csavaros ebben. Ha külső fül hallotta volna, olybá tűnhet, mint ha alakulna valami, nem szex, hanem szerelem, de semmi egyértelmű. De én nem akarok 3. fél lenni, és ő is nagyon visszafogott amúgy. Nem megy bele erről való beszélgetésbe, hogy mégis megfejtsük mi ez az izé, amit én sérelmezek, mert homályban tart... A munkaprojektünk véget ért, máshol fogok dolgozni földrajzilag is. Ahogy illik, megköszöntem mindent és elköszöntem tőle. Benne volt a lezárás és utalás arra, hogy nem tartom jó ötletnek ezt a meg nem nevezett valamit folytatni. Eltelt 2 hét és megkeresett, hogy változatlanul érdekli a sorsom munkaügyileg, és bármikor szívesen beszélget velem szakmailag. Nem tett egyébre utaló megjegyzést.

Ezzel végül is azt akarja mondani, hogy ő nem szeretné végleg lezárni velem a kapcsolatfenntartást és kizárólag szakmailag érdeklem?

Ez egy szimplán udvarias megjegyzés lehetett részéről, vagy tényleg kapcsolatban akar maradni velem? Mondhatta volna azt is, hogy ő is pát int, isten veled, nem igényeltem semmilyen gesztust, ez csak újra összezavar.



2021. júl. 13. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Kit érdekel a másik szakmai élete? xD most őszintén. Meg akar dönteni.
2021. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ha (csak) szexet akarna, akkor ennek jelét adta volna, de csak maszatolt, mondom nem a szexre hajt.

Mivel kollégák vagyunk, ezért gondolom érdekli a szakmai jövőm.

Ez fura: én becsuktam az "ajtót", egyértelműsítettem, hogy vége, ő meg kitárja, és jelzi, hogy "bemehetek", de mégsem mond ki semmit, lehet tényleg csak kollegiálisan érdeklem, nem tudom eldönteni mit akar.

2021. júl. 13. 15:31
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Istenem...🤦 Ne legyél naiv és kuka... Jelezte neked, hogy ha benne vagy, akkor keresd meg egy pár dugás erejéig. Semmi többet ne várj tőle. Ennyi a történet. Ezt olyan nehéz kiolvasni belőle?
2021. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Naív vagy. Kutya nem foglalkozik a másik szakmai sorsával. Linkedin is a kapcsolati háló miatt van, hogy bejelölök mindenkit.

Fél rádhajtani, ennyi. Töketlen de tetszel neki. És a saját weird módján közli veled.

2021. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ne magyarázz bele hülyeségeket, a dugást csak te vizionálod. Ha akart volna ilyesmit, lett volna rá lehetősége, hogy errefelé vigye el a dolgot, de ő elzárkózik minden ilyentől, azt sem közli, tkp.-en mi zajlik benne vagy mi ez az egész... Nem azt kérte, hogy találkozzunk, hanem adjak hírt majd magamról (net), mivel elköltöztem és elhagytam a céget, ezért nem is tudunk találkozni.
2021. júl. 13. 15:40
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Kit érdekel a másik szakmai élete? XD


Mondjuk azt aki nem a szalag mellet rohad és úgy gondolja hasznos lehet neki a jövőben a másik szakmai véleménye vagy segítsége.

2021. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem vagy kompetens a szakmádban és egy másik cégnél dolgozó embertől kérsz segítséget a munkád elvégzéséhez, lehet igazad van :)
2021. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak alkalmazottak vannak a világon és attól , hogy egy projekten dolgoztál valakivel az nem jelenti ugyan azt , hogy a szakmátok is ugyan az.
2021. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jatszik veled es az erzeseiddel. Neki ez tetszik, ezert csinalja ezt a fogd meg ereszd el dolgot. Elvezi, hogy van egy no, akire hatni tud. Gondolom otthon o a papucs a hazban. Siman megdugna, csak nem mer, mert ahhoz gyava. Igy marad ez a ketes erteku jatek, ami simogatja az egojat. 37 evesen ennel azert lehetnel erettebb gondolkodasu, tenyleg ennyire nem ismered a ferfiakat?
2021. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hány tényleg nem... mert jelenleg már elegem van ebből a megdugna dumával.

Nem szeretném többször leírni, hogy semmit nem lépett, sőt visszalép, ha intimebb dolgok kerülnek szóba. Zavart érzek rajta, az a típus, aki még saját magának sem vallaná be, hogy kezd érezni valamit.

És mivel nem akarok a játszma részese lenni, ezért tök korrekten lezártam hetekkel ezelőtt. Neki ez a reakciója erre, hogy de igen, beszéljünk, ha akarom, érdekli mi lesz velem.

Nehéz átlátni, hogy ez most miről szól.

Mikor ilyen szentenciaszerű, megdönthetetlennek tűnő kijelentéseket tesztek, akkor irigyellek titeket, hogy ismeretlenül is ennyire mindentudók vagytok és nálatok van a tuti válasz, és én vagyok a hülye naiv.

Én aki részese vagyok ennek, közel sem mernék ilyen biztos kijelentéseket tenni.

2021. júl. 13. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!