Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amúgy Tinderen hogxan megy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amúgy Tinderen hogxan megy ez az egyéjszakás dolog, egyből a lényegre, vagy megy az udvariaskodás, hogy hol laksz, hol tanulsz ilyenek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok fent...


De gondolom,ha valaki ilyet ír, hogy "te egy komolyabb férfit keresel az említett helyett?"


Nem mindegy, ha komolyabb, ha úgyis csak egyszer találkoznak?


Előbb-utóbb úgyis azesz a vége...


2019. febr. 17. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fura elképzeléseid vannak az emberi kapcsolatokról, akivel jó volt azzal repetázni akarnak.
2019. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolatokról, hanem a Tinderről...
2019. febr. 17. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A Tinder az nem egy sima társkereső app?
2019. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem neked a rosszlányok való, nem a Tinder.
2019. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Tök mindegy,mert az esetek többségében vissza se írnak.

Amely csajok a szexre mennek azok egyből a lényegre térnek.

2019. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha eddig azt gondoltad, hogy az ún. “tinderes csajok” ráugranak a bránerre, akkor el kell szomorítsalak..,


Tudod ott is mindenféle random hétköznapi nők regisztrálnak ismerkedés vagy párkapcsolat céljából, akik élőben is körülötted rohangálnak mindenütt, nem tudom mit vártál...

2019. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, barátnőim nyomogatják mindig. Tök kiismerhetó az app, mert azokat a férfiakat dobálja fel mindig, hiába mondjuk 5 km a táv., akik jobbra húzták őt.


Chippandele fiúkat kerestünk lánybúcsúra :D

Egyébként rengeteg férfi, fiú van fent, akiknek vagy barátnője vagy felesége, gyereke van és szósincs arról, hogy válófélben vannak, vagy rossz lenne a kapcsolat... Én naív...


Én azért sem lennék fent, kicsit sem, mert az ilyenek meglánák... Továbbá csak kíváncsi voltam, hify a apsik ezt hogyan tálalják, lefutják a köröket vagy nem? Mondjuk az úgy veszélyes is lenne, én minimum a számát elérném...

2019. febr. 17. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, megy az udvariaskodás, mivel ezt a nők elvárják, még egyéjszakáshoz is. Bár én azt nem kérdezem, hogy hol tanul, mert tudom, hogy a közgázon, az mostanság a nőknek a szabvány :D
2019. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Igazából Tindert párkapcsolat keresés céljából töltöttem le, anno össze is jött és majdnem 2 éves boldog párkapcsolatban éltem.

Mostanában nem tudom mi a probléma, szerintem jobban nézek ki, mint anno. Még sem találok kapcsolatot, viszont szexet annál inkább.

Eddig 3-4 lánnyal sikerült, beszélgettünk egy keveset, áthívtam filmezni és együtt voltunk.


Nem értem én ezt... Általában le vagyok fuckboyozva, közben meg csak boldog szeretnék lenni :DD


F/23

2019. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én 2017-ben majdnem 100ezret költöttem kiemelésekre, hogy legyenek matcheim, mivel nem nézek ki túl jól és ez a matchek számában és minőségében is meglátszik


több mitn 10 honap probálkozás után végülis sikerült egy kapcsolatot kialakitani egy szép nővel, akivel több mint egy évig együtt voltam és boldog voltam.


a probálkozási idő alatt voltak kalandok is, általában milfekkel, randik 20 év körüli lányokkal, akik értelemszerüen nem szexelni akartak.


A szexelős 20 év körüli lányoknak érthető modon nem én kellek.


eddig a max az az volt, hogy 13 üzenet és másfél óra után egy 45 év körüli skót asszonyt dugtam. :( De ez igy még mindig 0,01%-os sikerráta.


29 éves vagyok :(

2019. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!