Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány azt mondja, hogy "pont jó" az bóknak számít vagy csak udvariaskodás?

Figyelt kérdés

Igen péniszméretről van szó, és már az egyik exem is ecsetelte, hogy szerinte az enyém miért "pont jó". Tegnap pedig összejött a dolog egy lánnyal aki amúgy már nagyon régóta tetszett nekem, de csak olyan egyéjszakás dolog jelleggel (legalábbis egyenlőre), és azt mondta, hogy az enyém pont jó, NEM TÚL NAGY és nem túl kicsi... Pont jó.

Nemtudom ezt most csak kedvességből mondta vagy tényleg így gondolja. Szerintetek?


2017. aug. 31. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Boknak számít. Csak a férfiak hiszik, hogy minden nő hatalmas méretre vágyik.
2017. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha lesz második éjszaka akkor bók, ha nem lesz akkor udvariaskodás.
2017. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

A bók ez:

- Bent van már?

- Igen.

- Mekkoraaaa!

2017. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bók.
2017. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszabb ***** válasza:
24%
Pont jó = addig jó lesz a kicsiny méreted, amíg nem találok nagyobbat.
2017. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Haha én is pont tegnap mondtam egy srácnak, ő kicsinek érzi és én abszolút bóknak szántam. Egyrészt tényleg pont tökéletes számomra az ő mérete ráadásul úgy is tudja használni, hogy arra nincsenek szavak. Nem a méretre megyünk. Persze azért ne legyen koktélvirsli, de nem mindig a nagy a jó :)
2017. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A pont jo az pont jo. Se nem tobb, se nem kevesebb. A nagy legtobbszor inkabb hatrany, sokszor fajdalmas. A ferfiak persze azt hiszik, hogy a nagy a jo, de csak azert, mert nem bokdoste meg a mehszajukat semmi. A kicsi sem jo, termeszetesen azert szeretjuk erezni. De a naggyal akaratlanul, ohatatlanul is sokszor okoznak fajdalmat. Mire jo a nagy, ha csak a "hegyet" lehet betenni? Ha soha nem teheted be tovig, mert fajdalmat okozol vele?
2017. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet a vastagsággal?

egy 6cm vastag pénisz még élvezhető?

2017. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A pont jo pont jo. Nem kell ebbe semmit bemagyarázni. Ha nem tetszett volna neki nem fekszik le veled szerintem. Vagy nem érezte volna jonak a szexet. Szval szerintem ezen ne aggodj
2017. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ti komolyan ezt taglaljatok szex közben vagy után ?
2017. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!