Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mit éreztek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit éreztek, mit éltek át, amikor beleszerettek egy általatok elérhetetlen nőbe?

Figyelt kérdés
Elérhetetlen mert vagy ő foglalt vagy te.

2021. júl. 13. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretek bele. Nem vagyok nő h az kelljen ami nem lehet az enyém. Ha van vkim nem keresek mást, ha neki van vkije eleve kuka, mert ne ismerkedjen ha van vkije. Ha az én párom lenne mellettem is ismerkedne.
2021. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
felelőtlen emberek szeretnek bele foglaltba..
2021. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát következő hónapban nem utazásra költöttem el a pénzemet, hanem másra ha érted ;) És mégse volt annyira elérhetetlen.
2021. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Telhetetlenségérzetet, önutálatot és nőgyűlöletet. A számomra elérhetetlen nők mind olyan szépek voltak, hogy tudtam én kevés vagyok hozzájuk képest anyagilag. Aztán persze már komoly kapcsolatban vannak lamborghinis, ferraris, nagyvadakkal.
2021. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzés. Én kerülöm azt a nőt, hogy ne is lássam.
2021. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra minden nő ilyen, holott én nem vagyok foglalt. Lehetetlen küldetés az egész téma.
2021. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan
2021. júl. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Miért lenne elérhetetlen, mert valamelyikünknek van már párja? Eddig életemben csak két olyan volt, hogy egyszerre egy párom volt, amúgy mindig egyszerre több van.


Nem létezik elérhetetlen. Ez illúzió. Ha beszéltek, elérhető. Kész.

2021. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokszor csak ezt képzeli egy férfi.Tapasztalat.A saját férjem is így gondolta.Nagyon nehezen hitt a jelekben amít küldtem felé
2021. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!