Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jön be a pasiknak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a pasiknak az a nő, akinek kevés az önbizalma, önértékelési gondjai vannak és bizonytalan saját magában?

Figyelt kérdés
Konkrétan fültanúja voltam, hogy egy férfi azt mondta, neki ez szimpatikus vonás egy nőben.

2021. júl. 14. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Szolgalelku es mindent lenyel. Valakinel ez elony, mert szexnel tobbet o nem ker egy notol. A rabszolga meg mindig is kenyelmes volt.
2021. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert a férfi alapvetően domináns jellem. Nyilván általánosságban beszélek, de úgy ez igaz. Szereti ha egy nő felnéz rá, ezért választ maga mellé olyat akivel ez a dinamika megvan.

Egyébként ez nem is feltétlen baj önmagában. Egy férfi sokszor éppen az ilyen nő gyámolításában éli meg a saját férfiasságát.

A nők részéről pedig ugyanez jelen van. Milyen tipikus amikor egy nő azt mondja, hogy szeretné a biztonság érzetet amit a férfi nyújt. Szeretné, ha magasabb, erősebb lenne nála, jobb egzisztenciája lenne, stb. És nem azért mert érdek ember, egyszerűen ez ered a nő ösztönvilágából, ahogy a férfiéból is.

2021. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert a pasinak így könnyű kihasználni őt.
2021. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
főleg kevés önbizalmú férfiakra (fiúcskákra) jellemző, akik tudják, hogy esélyük se lenne egy normális önértékelésű nőnél.
2021. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem jön be.

Olyanok hajtanak rájuk, akik szintén lúzerek és kell nekik legalább egy ember akin levezethetik, hogy a hétköznapokban lábtörlők.

2021. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert az isteníteni fogja a férfit, akármekkora tróger; lehet irányítani, basáskodni fölötte, a férfi mindig baromi okosnak fogja magát képzelni mellette.


Szerencsére azért ez nem általános vélemény a férfiak részéről, nem mind ilyen.

2021. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én önbizalomhiányos vagyok és lúzer,de a szókimondó,magabiztos csajok jönnek be,a kérdésben szereplők akkor se vonzanak ha csak náluk van esélyem. Találkoztam pár ilyennel,eszembe se jutott hogy "domináljam",inkább próbáltam nyíltan beszélni a fejükkel,de ebbe sincs sok élvezet ha nem türelmes az ember
2021. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az önbizalmam, de egyáltalán nem vagyok szolgalelkű, sőt...
2021. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A bizonytalanyság, az önbizalomhiány nem egyenlő a szolgalelkűséggel! Tudom mert én is olyan vagyok, önbizalomhiányos, de annyira kinevelődtem hogy ne hagyjam magam lábtörlőnek.

Amúgy meg attól még tetszhet valaki aki ilyen. Ő is változhat amúgy... Én is ismerek nagyon helyes de nagyon önbizalomhiányos fiút! A családi háttere ahogy elmesélte sem éppen nagy ösztönző volt... Én átérzem.

2021. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért, mert le tudja a nőt dominálni, uralkodni tud felette, ami veszélyes.
2021. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!