Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nem diplomásként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nem diplomásként?

Figyelt kérdés

Tinikoromban szerelmes voltam egy srácba, de volt barátnője, aztán nekem is lett valakim, akivel most lett vége 8 év után.

Szívesen ráírnék, de ő jogot tanult és az egész családja diplomás, ezzel ellenben nekem csak egy érettségim van és egy szakmám, nem bolti eladó vagyok, nem rossz szakma, de nem egy diploma.

Gondolom mindezek által ő sokkal műveltebb is, mint én, és kicsit tartok tőle, hogy nem lennénk egy szinten, vagy pont emiatt nem is érdekelném.

Másoknak vannak tapasztalatai ilyennel kapcsolatban?



2021. júl. 16. 18:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Egy próbát megér. Jobb az, ha megpróbálod, mégha esetleg nem is sikerül, minthogy azon agyalnál évekig, hogy "Mi lett volna, ha megpróbálom?".:)
2021. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem az iskolázottságtól függ egy kapcsolat, legalábbis normál esetben. Ha valakinek ezen múlik a kapcsolata, az meg is érdemli.
2021. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
nekem érettségim van, bnőmnek 2 diplomája. 4 éve hogy együtt vagyunk.
2021. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%
Mivel nô vagy simàn van esélyed. A férfiak nem ilyan felszínesek hogy a végzettség (vagyis az anyagiak) alapján válasszanak. Ez csak a nôk undorítò szokása.
2021. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem a végzettség számít egy kapcsolatban, van esélyed
2021. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%

elég gáz hogy 8 év után keresnéd meg.. én tuti elhajtanálak, nem az iskola miatt ha nem mert akkor nem szakítottál értem az akkori pasiddal...

Egy férfi mindig a jelenben él , és az olyan nők akik a múltban kicsesztek velünk azokat elküldjük a bú bánatba !

2021. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

2 diplomám van. A párom takarítónő volt mikor megismertem. Azóta ő is diplomázott munka mellett.

Szóval hajrá

2021. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
15%

Esélytelen. A jogászok kis senki buta emberkék, akik sokkal fontosabbnak érzik magukat, mint amik. Ez ÍGY van.


Egy tanár

2021. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
Hat más diplománál azt mondanám ez nem akadály, de egy jogász.... ők nagyon belterjes népség.
2021. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Erről beszélek, csak lepontoztak! Nyelveket ritkán beszélnek, sem magyar, sem a matek nem megy igazán, de elájulnak egy jobb fizetéstől. Pontosabban önmaguktól. a nyolcas
2021. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!