Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy ha valaki vonzódik valakihez, akkor ha vele beszélget kitágul a pupillája?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, ha valakihez vonzódunk, akkor ha vele beszélünk, akkor tágul a pupilla. Elkezdtem figyelni a páromat, akivel nemrég jöttünk össze, hogy nála semmi ilyet nem veszek észre.

Szerintetek ez mennyire valós dolog, vagy csak városi legenda?

Most ezen kattogok, hogy ha ez igaz, akkor elég gáz, ha már az elején nincs ilyen reakció. Vagy túlgondolom?



2021. júl. 19. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez asszem number one bullshit lenne, ha emiatt lenne vége.
2021. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valós, de nem annyira, hogy az látványos legyen, és szerintem max egy tizedmásodpercig tart. A pupilla tágulását/szűkülését elsősorban a fényviszonyok határozzák meg. Ezért is jó olyan helyre menni randizni, ahol romantikus félhomály van ;) De ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket, semmit sem jelent, lehet csak világosban nézted a szemét. De ugyanez igaz, ha mondjuk félhomályban ültök a szobában és kitágul, akkor sem vonhatsz le egyértelmű következtetést.
2021. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igaz, nekem volt olyan hogy màr azt hittem bevett valamit.

Szeretett.

2021. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 voltam : de nem szabad erre feltenni mindent, fontosabb pl , hogy hogyan bànik veled
2021. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy eddig csak olyankor néztem, amikor napközben erős fényben találkoztuk. Én is bullshitnek gondoltam ezt, de azért kicsit elgondolkodtatott, hogy jelent e ez valamit?
2021. júl. 19. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez hülyeség
2021. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ritkán nézek az emberek szemébe (zavarba jövök tőle), úgyhogy nem tudom.


De a kérdés az, hogy egy sötétbarna vagy feketeszemű embernél ezt hogyan vizsgálod meg? Alapból nem látszik a pupilla olyankor, maximum, ha extrém világos helyen vannak, vagy ha belevilágítasz a szemébe. Ez a pupillás dolog csak a világosbarna, zöld, sötétkék amiknél működik és jól látható. Illetve extrém jól látható annál a "seszínű" szemszínnél ami Magyarországon rettentően gyakori és olyan se nem kék, se nem zöld - kvázi fehérszőlő-színű. Még a pupilla is olyan ott, mint egy mag a szőlőben.


Szürkeszeműeknél is jól működhet, de az ő szemükbe sosem nézek bele, mert a hideg kiráz tőlük + rossz emlékeim vannak egy ilyen személyről aki általában bántott.

2021. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha árnyékban beszélgettek, akkor is kitágul
2021. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"amikor napközben erős fényben találkoztuk."


AKkor találkozz vele sötétben. garantáltan kitágul a pupillája.

2021. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7 es válaszoló. A lánynak olyan a szeme, mint amit az utolsó mondatodban irtál. Nagyon világos és kb egy gombostű fejnyi nagyságú a pupillája.
2021. júl. 19. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!