Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan működik a rövidtávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik a rövidtávú kapcsolat? Megbeszélitek, hogy pl csak 2 hónapig vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy, ez alakulni szokott, szerintem olyan nincs, hogy valaki azt tűzi ki célnak, hogy 2 hónap és vége. Ha rosszul működik, akkor valamelyik fél szakít, ha jól, akkor nem fognak 2 hónap múlva szétmenni amiatt, mert ez volt leszögezve. Legalábbis nálam ezek így működtek.
2021. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Legfeljebb akkor lehet ez megbeszélve, ha az egyiknek valami olyan változás jön az életébe, ami biztos szakítást eredményez. Pl tudja, hogy kimegy külföldre és jó darabig kint marad.
2021. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem úgy hogy megbeszéljük hogy a 60.-ik nap éjfélkor vége mindennek,és utánna könnyes vég.
2021. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha vki nem akar hosszútávú kapcsolatot és így megy bele kapcsolatba, honnan tudja hogy meddig fog tartani? Vagy ez ilyen laza kapcsolat? Pl más emberekkel is randizik?
2021. júl. 25. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4, Szerintem ez a mondat nem az idő tartamát jelenti, hanem elköteleződni nem akar. Talán csalódott előtte és nem akar újra.
2021. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem tudja. Sokan akkor lépnek ki, ha érzik, hogy kezd komolyodni az ő vagy másik fél részéről.
2021. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs olyan, hogy valaki pár hónapos kapcsolatot akar, inkább 2 eshetőség történhet:

1. Komoly kapcsolat a cél, de időközben kiderül nem passzolnak így pár hónapon belül szakít.

2. Szexkapcsolatot keres, élvezi amíg jó, de mellette ugyanúgy flörtöl, együtt van másokkal.

2021. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem rövidtávú kapcsolatnak hívják feltéve hogy egyik fél nem fog elutazni a világ másik végére és emiatt van egy határidő.

Nevezzük inkább barátság extrákkal, vagyis jól érezzük magunkat mindaddig amíg valakinek nem alakul valami komolyabb párkapcsolata és akkor kérdések nélkül békességben elbúcsúzol. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, én családban gondolkodtam és gyerekekben, a nő pedig nem akart gyereket.

2021. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az exemmel júniusban jöttünk össze, és megbeszéltük, hogy csak szeptemberig csináljuk, mert egyetemre mentem az ország másik felébe. 5 év lett belőle...
2021. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!