Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 évesen összejönni egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen összejönni egy 21 éves férfival? Tényleg halott ötlet, és csak rövidtávú lehet?

Figyelt kérdés
Ő is dolgozik már teljes munkaidőben, van már autója, anyagilag felelősségteljesen gondolkozik. Ilyen téren annyi ami úgymond lemaradás hozzám képest, hogy még a szüleivel él, de ez sok 30 évesnél is így van, szóval ez sem gond, ha komolyodna a dolog hozzám költözhetne. Lelkileg is úgy érzem megértjük egymást, tudunk beszélgetni mindenről, ugyanazokat a programokat szeretjük. Eddig csak pár randink volt, de akiknek meséltem róla (barátoknak, szüleimnek), mind lebeszélnek erről, mondván hogy nem is a 7 év különbséggel van a baj, hanem az ő jelenlegi korával. Szerintük 21 évesen még ritkán sikerül egy férfinak életreszóló kapcsolatot kialakitani, még rá fog jönni hogy élni akar, másba lesz szerelmes mellettem, és ott fog hagyni.
2019. aug. 20. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Megfogná veled az isten lábát. Gondolj bele kezdené azzal hogy hozzád költözik, lenne állandó szexpartner, idősebb is vagy. 21 évesnek egy 28 éves nő maga a mennyország. :)

És valóban nem lenne hosszútávú, amolyan tanárnéni lennél, szerintem nem volt ő még olyan sok lánnyal hogy legyen tapasztalata.

2019. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%

Majd kiderül

Általában a 21 évesek még buli csaj pinara vannak rá lattanva de vannak kivételek

Ha komolyak a szándékai és úgy érzed hosszú távra tervez az már csak jót jelent

2019. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én soknak tartom ezt a különbséget, bár ha jól kijön két ember, akkor ez nem feltétlenül gond. A gyerekvállalás is érdekes lehet majd, érdemes ezeket átbeszélni. Egyébként sok 30 feletti nő is akkor jön rá, hogy "élni akar", úgyhogy még jó darabig ez kérdés lehet.

Egyébként a két félen múlik. Ha annyira ragaszkodnak egymáshoz, akkor úgyis csak egymással tudják elképzelni már most is, és a jövőben is. Jöhet váratlan helyzet bárkinél, de ha eleve nagyon szeret két ember egymás társaságában lenni, akkor azt meg kell becsülni.

2019. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ezzel semmi baj. 20 évesen 25 éves volt az első barátnőm, közel 2,5 évig jártunk. Nagyon egy húron pendültünk minden téren (hamar jó szeretője lettem az ágyban is), mindenben hasonlóak voltunk. Más miatt ért véget a kapcsolat, nem a gondolkodás, érzelmi oldal miatt. 31F
2019. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó.Én is kétlem hogy 21 évesen életre szóló kapcsolat kellene neki,ő még sokat fog változni.Pl. ha 5 évig együtt lennétek,és akkor szakítanátok,ő még mindig csak 26 éves lesz,te meg már 33,aztán keresgélhetsz megint.
2019. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Azért az első sorok durvák, legtöbb 21 éves se munka, se autó...ez a lényeg neked...
2019. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bennem olyanok merülnének föl, hogy mi lesz, ha előbb-utóbb gyereket szeretnél, de ő még nem, mert fiatalnak érzi magát hozzá? Egy-két randin még nem derül ki, de tudtok majd pl egymás barátaival szórakozni? Te tudsz majd akkor is mikor ezek a barátok történetesen 17-18 éves fiatal kiscsajok?
2019. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1esnek meg az a lényeg, hogy milyen szerencsés a srác, mert hozzád költözhetne. Azért vigyázz vele, a gyk-s vélemények ellenére rengeteg a haszonleső férfi, aki csak azt lesi, hogy a mamától egyenesen beteheti a nőhöz a sejhajt.
2019. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan mint amilyennek leírtad, akkor szerintem adj neki esélyt és sz*rd le azokat akiknek nem tetszik.
2019. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!