Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31N 46 F szerintetek ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31N 46 F szerintetek ideális korkülönbség ?

Figyelt kérdés
Sajnos sokan kéretlenül oltogatnak miatta. A fodrász akihez járok ( 26 éves) neki az apja. Mikor bent volt az üzletben nem tudtam még, megtetszett.... utána derült ki.
2021. júl. 28. 17:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%

40 éves leszek, és általában 25 éves csajnak néznek (volt, aki 22-23-nak), max. 30-nak.

hivatalos helyen voltam, nem akarta az ügyintéző elhinni, h. annyi éves vok, amennyi, megnézte a gépben az adataimat.

ez a ffi csak 6 évvel idősebb nálam, teljesen megütközve olvasom, h. öregnek meg trottyosnak nevezitek.

2021. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%
Itt mindenki lepukkadt munkanélküli huszonéves hulladék. El sem tudják képzelni hogy 40 felett is g.jól lehet kinézni és 16-26 éves csajoknak tetszünk!
2021. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
36%
Én nem neveztem trottyosnak, megkérdeztem, hogy az-e.
2021. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%

Én 32 vagyok, de eszembe nem jutna megnézni egy ennyivel idősebb pasit. Persze, nézhet ki jól, de pár év, és csak a TV fogja érdekelni. Persze ez változhat jellemtől is.

Két párt ismerek, ahol 12 évvel idősebb a pasi. A feleségekről meg nem mondanám már, hogy ennyivel fiatalabbak.

2021. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14 Én elég sok nagy korkülönbséges kapcsolatot latok, de eddig én is furának tartottam most meg itt vagyok ebben a helyzetben.....
2021. júl. 28. 18:46
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem gond, hozzá öregszel. Anyú is így van, 16 évvel idősebb a férje.
2021. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%

#14

"Persze, nézhet ki jól, de pár év, és csak a TV fogja érdekelni."


ezt nevezik életkoralapú diszkriminációnak, azaz ageizmusnak!


a 48 éves varga izát (barátok közt) most vették fel egyetemre, és jobban néz ki, mint sok 20 éves.


de nem csak a sztárok között van ilyen.


borzasztó kártékony minden ilyen hozzászólás.


amiért izát említem, ő geronto-andragógiát fog tanulni, vagyis azzal a területtel foglalkozik,hogy az idősebb generációt hogyan lehet minél jobban integrálni a társadalom vérkeringésébe tanulás, képzés útján... lifelong learning... szóval nem csak a t6v köthet le egy idősebb embert, tanulhat, lehet szerelmes, élvezheti a szexet, utazhat, táncolhat stb. stb.

2021. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

#11: tudod ki néz annyinak? XD Csak nem merik szemedbe mondani a jófej barátaid...


Kérdező, ez a korkülönbség sok. Vele már nem tudsz közös jövőt ,családot tervezni.

2021. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
#17: persze, a TV-ben, 5 kiló sminkkel és ki tudja hány plasztikai beavatkozás után. De végeredményben teljesen mindegy, mert a szervezete öregszik, az ellen nem tud tenni.
2021. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#18 a barátaim, ismerőseim tudják hány éves vagyok, értelemszerűen friss ismerősökről vagy idegenekről van szó.


nem érdekel, hogy elhiszed-e, a reakciód azt mutatja, hogy valóban nagy szó ez, és neked nyilván fáj más ember sikere.

2021. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!