Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szoktatok kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok kezdeményezni ha tetszik nektek egy srác? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan direktbe csak egyszer kezdeményeztem egy fiúnál, de megszívtam. Most már csak max beszélgetést kezdeményezek, neutrálisabban, vagy találok valami indokot, hogy beszélhessek az adott illetővel. Megpróbálom megnevettetni, hogy lássam egyezik-e a humorunk, kicsit megdicsérem ha van rá vmi ok, aztán csak kialakul. Ha nem vagyok neki szimpi, ezek után már észre fogom venni, és legalább nem égettem be magam, hiszen csak kedves voltam vele.
2021. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Volt már rá példa, de az eddigi tapasztalatok azt mutatják, ha tetszem a férfinak, akkor igenis lépni fog felém. Amikor én próbáltam kezdeményezni (online), akkor elutasítás lett a vége. Nem vettem a lelkemre, de azóta nem ismételtem ezt meg. :D
2021. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint 3* kezdemenyeztem életem során. Azaz 15 évenként 1...

Kettőből komoly kapcsolat lett. A 3. pár hete volt.. sajnos nem sikerült.

2021. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jött egy kérdésem priviben.


Megszólítottam!

2021. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, de mindig máshogy.
2021. aug. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem rá magam, hát vissza utasított, soha többé nem fogok kezdeményezni. Sokkal egyszerűbb elérni, hogy ő kezdeményezzen.
2021. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek után már én is így teszek! Ha nem lép semmit és nem mutatja végre ki hogy érdeklem e, befejeztem vele az egészet!
2021. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!