Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok/nők! Ti kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok/nők! Ti kezdeményeztek ha valaki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Most nem azt értem ezalatt hogy randira hívjátok és hasonlóak... egyszerűen megszólítjátok, oda mentek ismerkedni,...?

(20-30 korosztály érdekelne elsősorban, de minden választ szívesen fogadok)



2017. máj. 22. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utcán meg ilyen helyen nem. De előadáson, vagy ahol olyan van, akivel nem csak azért beszélek, mert külsőre bejön (hanem mert érdekli, ami engem is valószínűleg, vagy van bennünk valami hasonló), ott simán. Múltkor volt egy előadás az autizmusról, ott szóba elegyedtem egy sráccal, aki mellett ültem. Remek volt kicsit rokonlélekkel beszélgetni a témáról.(:
2017. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és 20l. De nyújtás után mentem már oda futópályán is sráchoz, aki akkor melegített be épp.(: Kiderült, hogy csak átutazóban van és megnézte a szigetet magának, amúgy svéd. De örült a társaságnak.:3
2017. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utcán én sem, de a páromat ha lehet ezzel a csúnya szóval mondani végülis én "szedtem fel"

Egy buliban vtunk, dumáltunk aztán nem láttam jó ideig (vagy fél évig) majd egyszercsak megtaláltam közösségi oldalon, bejelöltem és írtam neki hogy találkozhatnánk ha van kedve. Ez 8 éve volt. :) szóval hajrá, bármi lehet, akkor 26 voltam.

2017. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy utazáson találkoztam párommal. Ő meg van róla győződve hogy én kezdeményeztem bár nem volt tudatos de tényleg kerestem a társaságát.
2017. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig én kezdeményeztem, mivel nálam nem kezdeményezett senki. És igen, randira szoktam hívni a kiszemeltet, persze nem ezekkel a szavakkal, hanem mondjuk úgy, hogy "Nincs kedved beülni velem valahova egy kávéra?" vagy "Most adják az új [akármilyen] filmet a moziban, nem megyünk el együtt megnézni?"


31/N

2017. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen! Odamegyek valami indokkal hozza es ha ugy latom, hogy o is szimpatizal velem, akkor nincs gaz. Csak ez zsakbamacska, mert hiaba a jo kulso, ha buta a masik fel. Volt arra pelda, hogy leszolitottam, beszelgettunk es en menekultem :D
2017. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nálam is mint a #3-asnál :)


Csak akkor én 17 voltam, és nem buliban hanem baráti társaságban ismertem meg. Rögtön szimpi lett és pár ilyen közös tali után léptem is felé, hogy nincs e kedve elmenni sétálni stb. Ez 10 éve volt és még mindig együtt vagyunk :)

Sose voltam szégyenlős megszólítani egy pasit. :)

2017. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Na mennyi tapadós nő, olvasni is rossz volt.
2017. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ffi vagyok de velem is megtörtént, hogy egy làny kezdeményezett! Van egy Fb csoport amiben egy sorozatot kommentelünk minden este..Aztán egy jó baràti társasàg alakúlt ki. Tettünk fel gyerek kori képeket. A lányéra ìrtam valami kedveset....bejelölt fbn...beszélgettünk beszélgettünk randira hìvott.....Azért mondom, hogy ő kezdeményezett mert a kommentemmel nem akartam semmit. Azzal hogy felvett nos...
2017. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-asnak fogalomzavara van sztem...


1x buliban odamentem 1 sráchoz (nem volt túl helyes, meg túlsúlyos is volt, viszont kib.$zott jól táncolt, ami akkor ott épp megfogott.) Csókolóztunk, de részemről ez ennyi volt. Ő írkálgatott utána facebookon nekem, de végül nem találkoztam vele.


Amúgy ha a netes ismerkedés is számít... 3 exemre is végülis én írtam rá elsőnek, meg randin én kezdeményeztem pl csókot. Nem volt ellenkezés.


Az utolsó exem után nem csináltam ilyet. Nagyon megviselt, befordultam, nem írtam rá magamtól senkire, bár így is akadt bőven pasi, ezek közül került ki győztesen a párom, leelőzve a rajongótábor többi tagját... 😂

2017. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!