Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy elolvasta itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy elolvasta itt a szerelmi vallomásodat, bánatodat, és magára ismert?

Figyelt kérdés

Ebbe a topicban az érintettek számára jól beazonosíthatóan sokan leírják napról napra a történeteiket. Miközben a fél ország regisztrálva van az oldalra, tehát a potenciális felhasználók között lehet az, akiről éppen írtok.


Volt már rá példa, hogy az illető innen tudta meg, hogy szerelmes vagy belé? Illetve nem tartotok attól, hogy valaki magára ismer?



2021. aug. 2. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szinte minden történet megesik sok-sok emberrel. Szerintem nem valószínű, hogy valaki konkrétan magára ismer.
2021. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt, de több sztori volt már olyan, ami nagyon hasonlított arra, ami velem történt.
2021. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy olvastam egy sztorit, és azt hittem az exem írta ki. Aztán a kérdező válaszaiból már kiderült hogy nem, de egy pillanatra megállt bennem az ütő.
2021. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor érzem, hogy a válaszok többsége ugyanattól a 10-20 embertől származik. Még nem ismertem magamra, és még engem sem keresett meg senki, hogy miket írkálsz te rólam Gyakorira, ezért még számolunk. :DDD
2021. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy derül ki, ha rá ír valaki a kérdezőre és részletek kér..
2021. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Rólam van kérdés... :)

Néha visszaolvasom. Szerintem cuki volt.

2021. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
6. Honnan tudod?
2021. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje nem beszéltünk egymással. A kérdés kiíràsàt követően írtam rá, hogy hát ezt mondhatta volna, ezt követően kezdtünk el újra és Utána jöttünk össze. :)

Amúgy elég egyértelmű volt a szitu, mindent leirt.

Plusz a nevem is bekerult a kérdésbe :)

2021. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!