Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egy másik általam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy másik általam ismert nővel szeretne lefeküdni és közölte is velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, egy éve vagyunk együtt,izgalmas szexuális életünk van, nekem ő volt az első. Ő 23 éves, a következő a szituáció: Egy hölgy /18 éves lány/ intim képeket küld magáról nekem amiket együtt nyitottunk meg. Párom azt mondta hogy le akar feküdni a lánnyal és beszéljem meg ezzel a bizonyos leányzóval hogy egyezzen bele. Rossz szívvel, és mert nem akartam veszekedni annyit mondtam hogy oké, aztán elbúcsúztam tőle. Én ezt nem akarom de közben meg azt sem szeretném ha ebből baj lenne. mit tegyek?

2017. aug. 15. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Legközelebb ne ilyen kis takonygerincűekkel kezdj.

31/f

2017. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd el, most azonnal! A párod egy lábtörlőnek, darab szaros rongynak néz téged. Ezt szeretnéd? Ilyen párkapcsolatot akarsz?

(NEM, akármennyire is azt hiszed 1-2 egyéb apróságból, NEM SZERET téged.)

2017. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Bazeg ez qrva durva... anál, seggből-szájba, egyéb divatos dolog érzelmi zsarolással való rádkényszerítése megvolt már?

Amúgy meg dobnám ki, mint macskát szrni.

2017. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Végül is te kapod a képeket. Feküdj le a nővel, aztán mondd el a párodnak milyen volt! Na, ki a zseni?
2017. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok mindketten, ha úgy gondoljátok, hogy ez egy párkapcsolatba belefér.
2017. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
8%

Lehet abban bízott hogy megpróbáljátok hármasban, ha nem akarod akkor tisztázzátok a dolgot, még nem történt semmiféle megcsalás de itt már egyből bíztat hogy dobd ki, gratulálok a sok gyk-s sznobnak.

Az is lehet hogy híve a kölcsönösen nyitott kapcsolatnak, de ha neked ez nem jön be akkor meg kell beszélni már az elején hogy neked mi az ami belefér és mi nem.

2017. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megcsalas az egyetlen dolog, ami azonnali szakitook, aki igy gondolja, az eleg ketsegbeesett, kapcsolatfuggo es tartas nelkuli ember lehet.
2017. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
Persze nyilván egyszerűbb egyből lecserélni mint megoldani a problémákat.
2017. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Probléma az, ha a párom nem szeret időben lefeküdni, mert inkább hajnal kettőig játszik a gépen, én meg szívesen összebújnék vele, mielőtt elalszom, de ezen kívül minden rendben. Vagy, ha vitázunk néha, mert ő S-Budget termékeket akar venni, én meg normális dolgokat. Vagy hogy a koszos zoknijait a kanapé alá rugdossa.

A kérdésben felvázolt dolog nem probléma, hanem INSTANT SZAKÍTÓOK.

2017. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Eszem megáll!
2017. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!