Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hárman. Egy pasi, két nő. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hárman. Egy pasi, két nő. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Mindannyian ismerjük egymást, mindkettő csak szexuális kapcsolatként indult, de én kezdek többet érezni és egyre jobban zavar a másik nő jelenléte. Ő kijelenttette, hogy zavarná, ha nekem is lenne más, amit mondjuk nem is szeretnénk. Mi nők, tudunk egymásról (nem túl régóta, egy véletlen folytán, azóta van nyíltan kijelentve a helyzet) de nyilván nem vagyunk elragadtatva a helyzettől. Azt hiszem szeretem. Mit csináljak? Tisztában vagyok vele, hogy nem normális a helyzet, úgyhogy nem kérek az okoskodókból, köszönöm, olyan tanácsát várom, aki volt ilyen helyzetben.

2021. aug. 6. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
*én nem szeretnék mással is lenni
2021. aug. 6. 22:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Konkrétan ne dugj vele, és semmiféle felületen ne kommunikálj. Megdugja röptében a legyet, nem hiszem, hogy párkapcsolat kompatibilis.

Az, hogy nem akar más férfit látni, annak semmi köze hozzád, neki nyilván versenyhelyzet lenne, amit nem akar, mert nyilván rosszul jönne ki.

2021. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

" Ő kijelenttette, hogy zavarná, ha nekem is lenne más"


Neked ne legyen más, neki meg háreme lehet. 1 életed van, azt is elcseszed erre az alakra?

(Ismerek olyan nőt aki tudatosan belement egy ilyen kapcsolatba, most áttétes rákos beteg). Egy idő után ezek a kapcsolatok lelki betegségeket okoznak főleg a gyengébbik félnek. Óva intenélek ettől a kapcsolattól, de úgyse fogsz senkire sem hallgatni. Idővel a fejedet fogod a falba verni.

A másik tanácsom, pedig az lenne, hogy értékeld többre magad. Keress olyat aki csak téged szeret, ne akarj egy másik nővel versenyezni, az nem vezet sehová.

2021. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem választanom kellett. Neki is kéne.

F

2021. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!