Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi erről a véleményetek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

Mi erről a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és ismerkedem egy meleg sráccal aki nem magyar de Magyarországon dolgozik. Most találkoztunk második alkalommal személyesen de már hónapok óta beszélgetünk online. Róla senki sem tudja hogy meleg, ezt az ő országában eléggé elítélik.Most egy haveri társaság volt nála, még a barátai sem tudják hogy meleg. Iszogattunk, kicsit be is rúgtunk, 4-5 alkalommal megölelt magától mikor kicsit kettesben voltunk. Volt egy csaj amolyan legjobb barát szerűség, én azt láttam hogy a csaj odáig van érte, feszt a nyakán lógott. Hajnalban elvonultam lefeküdni egy üres szobába. Reggel fel kellett ébresztenem a srácot hogy el kísérjen a buszmegállóba mert nem vagyok helybeli. Benyitottam és ott láttam a csajjal: szorosan össze ölelkezve aludtak de ruhában. Felébresztettem a srácot,de nem vontam kérdőre. Elkísért majd megint átölelt nyilvános helyen, és mondta hogy alig várja hogy újra találkozzunk. Hát ezek után nem tudom hogy akarok e még találkozni vele. Kérdőre fogom majd vonni de láttam amit láttam. A srác meleg, sose volt barátnője, de tisztán láttam hogy össze ölelkezve aludtak szorosan. Nem tudom hogy erre mi lehet a magyarázat. Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm

2021. aug. 10. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
a magyarázat a pia
2021. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért nem hozta szóba ? Szerinte ez annyira természetes számomra ? Benyitottam és most már életem végéig bele égett az agyamba a látvány, nem mondom hogy szerelmes vagyok belé de vannak érzéseim iránta, azt nem tudom hogy neki vannak e. Úgy gondolom hogy mentegetőzhetett volna vagy valami. Én nem hoztam szóba a dolgot mert abból nem lett volna köszönet... Aztán nyilvánosan átölelt mintha mi sem történt volna... nem értem !!!
2021. aug. 10. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

mert annyira részeg volt, h. nála ez filmszakadás...


nem értem miért agyalsz ezen, ha ő meleg? akkor lenne gáz, ha egy másik faaszival összeölelkezve találod, de bakker egy csaj... no panic!


minek mentegetőzött volna? azok szoktak, akiknek vaj van a fején. ő semmi rosszat nem csinált.


viszont veled gondok vannak, birtoklási vágy, paranoid féltékenység, inkább magadon gondolkozz el.

2021. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Én lány vagyok, nekem vannak meleg barátaim, és sokszor csináltunk már ilyen "páros" dolgokat. Aludtam már velük összebújva, volt, hogy egész éjszaka egymásra voltunk csimpaszkodva, de ettől még romantikus szálak sose voltak. De szeretem őket, szeretek hozzájuk érni és ennyi. Ettől még ők pasikkal ismerkednek, nekem meg teljességgel barátzónások és sose gondolnék többre.


Viszont ha a lány nem tudja, hogy meleg és nem is látszik rajta, attól még érezhet iránta többet. De ha állításod szerint a srác 100% meleg és veled egyértelműen viselkedik, akkor szerintem ennyi miatt ne szakítsd meg vele a kapcsolatot. Inkább mondd el mit láttál és kérdezz rá, hányadán állnak a csajjal.

2021. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak sajnalta a csajt hogy az beleesett es baratilag tutujgatta, vagy ilyen kis akciokkal jelzi a kornyezete szamara hogy nem meleg, amolyan alibi. Sok meleg jar csajjal hogy a kornyezetet megtevessze...
2021. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy a lány tudja e hogy meleg, de szerintem nem. Lehet hogy paranoid vagyok meg féltékeny, de szerintem más is az lett volna... ha azt látod hogy a csaj kb ezerrel a nyakán lóg, lassúznak, ölelkeznek meg volt pár majd nem szájra puszi is...de mondom nekem azt tette be a kaput ahogyan aludtak. Ha csak simán fekszenek egymás mellett le se szarom, de tényleg szorosan voltak össze ölelkezve, és lehet hogy maradi a felfogásom, nekem is vannak lány barátaim, sőt aludtam nem eggyel egy ágyban de soha nem öleltük át egymást ennyire szorosan. A srác még a lábával is átölelte, azért gondolhatjátok hogy ez nekem kb hogy esett.
2021. aug. 10. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!



Egy hazánkban dolgozó külföldi, feltehetően iszlám hátterű, de a melegséget és a melegeket mindenképpen kirekesztő és elítélő országból érkezett sráccal ismerkedsz. Fáj és féltékenységgel tölt el, amit láttál. Fáj és sért Téged.

Szomorú!


A srác elment a falig, ameddig csak lehetett: a barátaival együtt volt, de Veled is együtt akarta tölteni az időt. Így tett, annak ellenére, hogy talán a baráti társaságban ha kipattan a dolog, visszacsatolást kap az otthoni baráti köre, a családja - mindazok, akik előtt nem vállalta fel, nem is vállalhatta fel másságát. Nem azt értékeled, hogy mennyire fontos vagy Neki és mennyire bízik Benned, hanem azon hisztizel, hogy vajon megérdemel-e Téged, mert összebújva aludt egy lánnyal, aki talán nem tudva, hogy meleg, szívesen benne lenne többen is. (Megjegyzem, ez ha még igaz is, a srác erről nem tehet.)


A kényszerűen rejtekező srácoknak (ha nem is ugyanaz a megítéltetés, de alapvetően mindegy, hogy a nem elfogadó családjuk miatt, vagy az otthoni becsületgyilkosságtól való félelem miatt) néha bizony el kell játszani a gyanakvást elaltatóan egy könnyed, tartalom nélküli flörtöt egy-egy lánnyal, és mindaddig, amíg nem élnek vissza a helyzettel vagy nem tévesztik meg a másikat, addig ez bizony nem probléma.

Hogy a lány együttműködő partner, mert tudja Róla, de eljátssza az alibibarátnőt, vagy nem tud semmit, de élvezi azt a társaságot és figyelmet, amit kap és vágyja azt, amit remél... ...szintén mindegy.


Ha a srác úgy érzi, hogy mimikrire van szüksége a Szerinte mindenképpen feladhatatlan látszat fenntartásához, vagy az egzisztenciális/fizikai biztonsága megőrzéséhez, nincs ebben semmi.

Ha nincs is tétje, tartalma, nem is kell ezt külön magyarázni, mentegetőzni miatta - sokkal többet árul el szerintem Rólad az, ahogyan ezt fogadtad, és ahogyan egyoldalúan értékelted, kezelted. Ha én lennék a helyében, és tudnám azt, hogy hogyan kezelted, és hogy csak a saját szemszögedből értékelted a dolgot, én tudnám pontosan, hogy nem kívánnék Veled találkozni, ismerkedni.

Nem, nem cuki, hogy féltékeny vagy, hanem ciki, hogy annak ellenére, hogy tudod, a másiknak mennyire érzékeny a háttere, csak a saját érzéseidre tudsz gondolni.


Szerencsére mind másmilyenek vagyunk, így biztosan van, aki meghatódna a féltékenységtől, de nekem nem kellene, hogy valaki bonyolítsa az életemet, ha már a személye nélkül is ennyire bonyolult, problémás, esetleg veszélyes...


Kedves Többiek, Kedves Erkölcsbajnokok!


Igen, a legjobb és legegyszerűbb, ha felvállalja magát az ember, nem játszmázik, nem alakoskodik, de ezt nem teheti meg mindenki, és aki nem teheti meg, annak nem is kell a Ti kedvetekért.


Kérem, az vesse rám az első követ azért, mert az alakoskodást elfogadom ilyen helyzetben, aki még nem füllentett, aki még nem mondta azt, hogy keresik a másik vonalon, aki még nem mondott le találkozót mondvacsinált okokból, aki még soha nem hallgatott el információt konfliktuskerülésből, vagy soha nem hagyta, hogy a beszélgetőpartnere tévedésben legyen a ráhagyott feltételezése okán... ...és sohasem flörtölt vagy kokettált tét, azaz komoly szándék nélkül.

2021. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő! Úgy gondolom hogy az àltalad leírt dolgok majdnem megfelelnek a valósàgnak, leszámítva az etnikumot de az nem is lényeg. Valóban nem fogtam fel hogy kockàzatot vàllalt értem azzal hogy elvitt engem bemutatni az ő baràtainak.Igazad van , valóban elment a falig és még csak meg sem fordult a fejemben. Nem gondolnàm hogy cuki vagyok. Csak nagyon alacsony az önbecsülésem és az önértékelésem és igen féltékeny vagyok mert bizonytalan vagyok. Mert nem tudom hogy valaha fogja e viszonozni az érzéseimet.Féltékeny vagyok mert ő a szememben gyönyörű én viszont csúf vagyok mellette és nem tudom elképzelni hogy még is miért tudna pont engem szeretni. Az ölelkezéseken túl nem igazán adta még jelét annak hogy kölcsönös a vonzalom. Ha ír akkor úgy szólít hogy dràga.De sokszor van hogy én írok rà, ez a jellemző,ő magàtól ritkàn ír, persze tudom hogy most jelenleg nagyon elfoglalt.Tényleg próbàlok türelmesebb lenni meg nem bele élni magam de folyamatosan stresszelek mert nem tudom hogy mit gondol rólam vagy vannak e érzései irântam. Én mâr többször is jeleztem felé hogy gyönyörűnek és vonzónak lâtom, most nàla van a labda.Tudom nem egyszerű a comming out, én sem vâllalom fel magam akàrkinek. De ha valaha is össze jönnénk még a legjobb barâtai előtt is meg kéne magunkat jàtszani? Őszintén kedvelem és odàig vagyok érte meg vissza. Nem tudom hogy hogyan kellene viselkednem , vagy túl agyalom ezt is mint minden màst...
2021. aug. 11. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Voyager24!


Elnézést, ha kemény hangot ütöttem meg, de a mondanivaló volt a fontos, nem a hangnem.

Valóban, majdnem minden féltékenység mögött az önértékelési és önbecsülési nehézség, probléma húzódik meg, kevés esetben a tudatalattiban megbúvó emberismeret jelez, nagyon ritkán pedig a másik ember (és hibáinak, gyengeségének) reális ismerete.

Ugyanakkor túl ezen az Általad felismert hibádon, úgy látom, hogy gyors önreflexióval, nyitott realitásérzékkel és korrekt reakcióval is meg vagy áldva, amik bőven ellensúlyozzák a gyengeséged 

Gyorsan ismered fel ugyanis a másik szempontjainak realitását, hajlandó vagy azt elismerni és elfogadni, s nem önmentegetésbe vagy a másik hibáztatásába menekülsz, hanem szembenézel a helyzettel, hogy megoldást találj --- és ez nagyobb erő és bátorság, mint hinnéd.


Tisztelem ezt, és amit a továbbiakban mondok, ne vedd, kérlek kötözködésnek, megszólásnak – mert egyáltalán nem annak szánom. Kétszer annyi idős vagyok, mint Te (ha a felhasználónevedben az a szám az életkorod  ), így érthetően más szemmel, más szemszögből nézzük a helyzetet, de őszintén: Te csak a szép szemét, aranyos mosolyát, olajos fekete haját, kockás hasát, duzzadó… …vállizmait szereted, és csak ezek miatt a vágykeltő külsőségek miatt szereted Őt magát?

Ha igen, az sem gond, csak akkor ismerd be magadnak, hogy amit érzel, az nem szerelem-kezdemény, hanem horgadó vágy, és kezeld is akként!

Amennyiben azonban a válaszod „nem”, és úgy gondolod, hogy Számodra Ő nem pusztán ezek miatt a külsőségek miatt több, fontos és értékes, hanem egyéniségéért, szavaiért, gondolataiért, szeretetteljességéért és gyengéd odaadásáért is, akkor bizony gondolkozz el: mi okod van arra, hogy hitványabbnak lásd Őt annál, mint amilyen kép önmagadról él önmagadban? Ő csak a véleményed szerint önmagához mérten nem olyan vonzó külsejű srácot láthatja és szeretheti, vagy Ő is láthat Téged többnek, fontosabbnak, értékesebbnek az egyéniségedért, szavaidért, gondolataidért, szeretetteljességedért és gyengéd odaadásodért? Ne vitasd el mástól azt a lelki mélységet, ami Benned is meg kell hogy legyen, hogy ez ne csak vágy, de kezdődő szerelem legyen! Ne lásd Őt félelmed miatt felszínesnek, csak külső alapján ítélőnek, különösen akkor, ha Te is hajlamos vagy nem felszínesen, nem (csak) külső alapján ítélni és érezni.


Mindannyiunknak van „szeretetnyelve”. Van, aki gesztusokkal, van aki gondoskodással, van aki becézéssel, van aki gyengéd érintéssel, s van, aki mondjuk a bizalom megadásával fejezi ki a szeretet érzését. És bizonyára van még soktucatnyi lehetőség.

A titok az, hogy felismerjük a másik szeretetnyelvét, hogy megértsük, mikor kifejezi az érzéseit, és megismertessük Vele a mi szeretetnyelvünket, hogy megérthesse, mikor mi mondjuk ki a magunk módján, legtöbbször szavak nélküli őszinteséggel, hogy szeretjük Őt.


Értsd meg, fogadd el és tudd: szerethető vagy önmagadért, és csak azt kell ténylegesen szeretned, aki önmagadért szeret. Nem a szemedért, a szádért, a hajadért, a sportos külsődért, hanem valóban önmagadért. Mindaddig minden csak vágy, vagy annak a hiánya. Azt is fogadd el, de ne értékeld túl! Élvezd, ha kölcsönös, de nem sajnáld a viszonzatlanságot, mert nem kell túldimenzionálni a vágyat: mindig jön másik vágy, és mindig van másik, aki felkelti.

A szerelem lehetősége pedig nem csak azon múlik, hogy nézel ki, hány éves vagy – az emberi elme és az emberi szív kiszámíthatatlan. Ezt láthatod akkor is, amikor simán végigsétálsz az utcán, és megnézed a szembe jövő párokat. Sok esetben csak ők értik, miért is a másik a számukra a legszebb, legjobb, legkedvesebb – már ha szeretik, és nem csak megszokásból, kényelemből vagy érdekből vannak vele… …de ez most a példa szempontjából érdektelen.


A lényeg: bízz magadban, bízz a másikban, mert megérdemled, mert megérdemli.

Ha mégsem érdemli meg, akkor ne sajnáld, hogy mégsem olyan tiszta, hogy mégsem olyan ragyogó, hanem őrizd meg a közösen töltött idő emlékeit és élményeit. És keress mást, akit boldoggá tehetsz, és aki boldoggá tud tenni.


Bujkálni? Igen, annak aki valamilyen objektív, vagy objektívnek gondolt szubjektív ok miatt nem vállalhatja fel életének ezt az aspektusát, annak folyamatosan bujkálnia kell majd, talán egész életében. Nem hogy még a legjobb barátai előtt is, de pont hogy leginkább azok előtt. Ők vannak ugyanis legközelebb ahhoz a közeghez, háttérhez, aspektushoz, ami miatt a bujkálás mellett volt kénytelen dönteni az illető.

Ha pedig ilyen embert szeretsz meg, akkor bizony Neked is vállalnod kell a bujkálást, mindegy, hogy Te vállalod-e magad a saját közegedben, vagy sem, mindegy, hogy Te gyengeségnek, gyávaságnak, kínos kompromisszumnak vagy megalkuvásnak tekinted-e ezt a döntését és az ezzel járó helyzetet.

Ha pedig nem szereted ezzel a döntésével együtt, mert ez számodra nem kompromisszum, hanem megalkuvás, nem füllentés, hanem hazugság, nem mimikri, hanem átverés, akkor nem szereted olyannak, amilyen, nem Őt szereted magát a helyzetével, gyengeségével és hiányosságával együtt… …akkor mondj nemet, és keresd máshol a boldogságot…


De ha odáig vagy Érte és vissza, akkor tényleg csak szeresd, mutasd ezt ki a bókon és dicséreten túl is, úgy, hogy tényleg megértse, és ezen túl ne agyalj tovább a dolgon, de aggódd túl, ne parázz! Tudj szeretni, és tudd engedni félelem nélkül, hogy szeressenek!

2021. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő!!Ön vagy pszichológus vagy igen magas érzelmi intelligenciàja van. Köszönök mindent amit leírt. 32 éves vagyok ennek ellenére csak 2 pàrkapcsolatom volt idàig.Egyszerre vàgyok a függetlenségre, a korlâtlan szabadsàgra és a komoly pârkapcsolatra. Kalandok sosem vonzottak engem. Falakat építettem magam köré mert félek a vissza utasítàstól, félek attól hogy egyszer csak túl sok vagyok neki. Mondhatnàm hogy kontroll màniàs vagyok, szeretem hogy én irànyítom hogy az érzéseimből kinek mit és mennyit mutatok meg a felszínen. Hajlamos vagyok egy szàmomra vonzó személyt túl idealizàlni,piedesztàlra emelni, nyílvàn ennek a magas mércének senki sem tud megfelelni, ez utân pedig jöhet a kiàbràndulàs.(ön szabotàzs???). Szóval alaposan fel kell kötnie annak a gatyàt aki tényleg velem akar lenni. Egyébként tudom hogy bizonyos dolgokat nem tehet meg az Ön âltal felsorolt okok miatt, és még csak kettesben sem voltunk soha teljesen egyedül. Mert nekem most arra lenne a legnagyobb szükségem hogy âtöleljen, magâhoz húzzon és azt mondja hogy Téged Akarlak. Még akkor is ha nem hinném el...
2021. aug. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!