Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek túl nagy elvárások? Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
A párom nagyon kedves, figyelmes, mindig érdeklődik felőlem, viszont valami hiányzik, ami számomra fontos. Ez pedig a nem hétköznapi dolgokról való beszélgetés, hanem inkább a célokról, karrierről, esetleg megvitatni valami tudományos jellegű témát. Tehát olyan társra van szükségem, akivel érdekes, a szellemi képességeket is olykor igénybe vevő témákról is el lehet beszélgetni. Nála ez nincs meg, ha mondok valamit, ami 2 mondatnál többet igénylő véleménynyilvánítást igényelne részéről, akkor lezárja "hát jaxd" meg "jólvan" típusú reakciókkal, ahonnan nehéz érdekes beszélgetést továbbvinni. Ez az egyik, ami nem tetszik, a másik pedig az, hogy karrier terén nincsenek céljai, OKJ-s végzettséggel dolgozik egy boltban és nagyon keveset keres. Nem tudok rá felnézni, nem szeretne előrelépni, jó neki így, ahogy van. Emiatt soha nem járunk együtt sehova, és pl. ha pizzázni szeretnék vele, nekem kell fizetnem, mert arra fogja, hogy neki nincs pénze rá. Amit el is hiszek, csak fura hogy soha nem tud ennyit rászánni egy közös programra,én még hallgató vagyok, kevesebb az ösztöndíjam, mint neki a bére, és mégis meg tudom engedni, emellett az se tetszik, hogy az évi 1-2 fuvart is kifizetteti velem, ha ő visz valahova.Nagyon rossz, hogy ha a napi tapasztalataimat elmondom neki, kkor kisgyerekes reakciókat heherészéseket kapok, nem tud érdemben hozzászólni. Továbbá sem ő, sem a családja nem tudja becsülni, ha valaki foglalkozik a saját elméjének a pallérozásával, műveli magát. Én orvosnak tanulok, rengetegszer ülök a könyv felett, nehéz vizsgaidőszakokat élek meg lelkileg és szellemileg is, majd nyáron pedig jön a nyári gyakorlat. Ő általában mindig otthon van, videózik és számítógépezik, vagy haverokkal csavarog. Amikor lenne egy kis időm vele lenni este egyetem közben épp a haverjaival van, majd rám fogja, hogy nem találkozom vele. A nyári gyakorlat során egy megalázó hangnemű levelet kaptam az apjától, hogy miért nem találkozom vele meg olyan nincs hoy nyáron is dolog van. Látom, a nyári gyak fogalmáról még nem hallott. Azt is sérelmezte, hogy fél ev után még nem mutattam be otthon a fiát és hogy milyen szemétláda vagyok. Valóban nem mutattam be, de ennek megvan az oka. Apukám nagyon értelmes, tanult ember, egy perc alatt kiszúrja, ha valaki műveletlen, hiába tetszik ennek a fiúnak a megjelenése, egyszerűen nem merem apukám elé vinni, mert szerintem ott sem fog tudni hozzászólni komolyabb témákoz. Elegem van belőle, szakítani akarok. Hogy tálaljam neki ezt úgy, hogy kevésbé legyen sértő?

2021. aug. 11. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetetti veled a fuvart, mekkora tróger. 😀 Ilyenkor nem is ezek a konkrét esetek döbbentenek meg, hanem, hogy hogy jöttetek össze? Mivel vett le a lábadról? Elkepzelni nem tudom.
2021. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
elmondod, hogy nem illetek ossze, nem tudod vele elkepzelni a jovodet, tul kulonbozoek vagytok. nem kell ezt tulragozni, lathatolag butanak tartod magadhoz es amugyse tunik egy nagy szamnak, nem igazan becsul teged.
2021. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eleinte még volt saját lakása meg állása, azt mondta hogy informatikus egy boltnál, aztan valahogy kezembe került az érettségije, és lattam hogy ez alapján tuti, hogy nem egyetemet végzett ember, de aztán mondta is, hogy vmi fél OKJ-je van
2021. aug. 11. 12:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Az is nagyon unszimpi hogy az apjával lakik 26 évesen, mert nem futja neki önálló lakásra. Ráadásul ilyen levél után az apjától nem szeretnék olyan helyre menni, ahol ő is ott van
2021. aug. 11. 12:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igen! :D Ugyanez a sztori nálam is csak fordítva.

Másikkal képtelenség beszélni és közben vágynék az intellektusra is.

2021. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"A párom nagyon kedves, figyelmes,"

Biztos?


"Emiatt soha nem járunk együtt sehova, és pl. ha pizzázni szeretnék vele, nekem kell fizetnem, mert arra fogja, hogy neki nincs pénze rá. Amit el is hiszek, csak fura hogy soha nem tud ennyit rászánni egy közös programra,én még hallgató vagyok, kevesebb az ösztöndíjam, mint neki a bére, és mégis meg tudom engedni, emellett az se tetszik, hogy az évi 1-2 fuvart is kifizetteti velem, ha ő visz valahova."


Dehogy figyelmes ő. Inkább egy tróger.

2021. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hu hallod en lelepnek.
2021. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember még gyerek, érzelmileg biztosan, mellette még sóher is, vagy nem is tudom, mire véljem, hogy kifizetteti a fuvart, meg a pizzát.

Egyértelműen nem illetek össze,kár a rá vesztegetett időért.

Keress magad mellé egy felnőtt, normális embert!

2021. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
99%

Nekem is volt 8 altalanost vegzett pasim, bizti or vizsgaval, en pedig epp akkor csinaltam a vezszerv msc-met. Mondtam az anyjanak, h mit csinalok es olyan lesajnaloan nezett ram, h azt sose felejtem el...

A sraccal mar nem vagyok egyutt, de neha-neha beszelunk. Otthon lakik meg es a covid eleje ota nem dolgozik, 31 eves...

Magam reszerol orulok, h mar nem vagyunk egyutt.

2021. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Most akkor van lakása vagy állása, vagy nincs?
2021. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!