Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha most előtted állna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most előtted állna a plátói szerelmed mit mondanál neki?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek
2021. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2021. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátom a plátoi szerelmem mert hanyagol azaz alig van velem.


Ha elottem állna talán behúznék neki egyet szivem szerint hogy ezt teszi velem.

A valoságban meg csak nézném ahogy kinlodik toporog, nem tud mit kezdeni magával és inkabb hazamegy. Es hagynám elmenni.


A konkrét meg az hogy otthon ül és nem igenyli a társasagom. Ne menjek át majd 7végén.dolgozik, elvan nelkulem.

2021. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#3

Szerintem ne pazarold rá tovább az időd.

2021. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Hagyd el a jelenlegi férjed, és gyere hozzám. Ne legyél ilyen felszínes, anygias mocskos ri.anc. A gyerekeid azért hagyd meg kettőtök között.
2021. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 plátói szerelmem volt. Mind hosszú évekig. A 3. van most, kb. 4-5 éve. Velük legtöbbször csak néhányszor beszélgettünk, többnyire kerültem a társaságukat, nem tudom hogy én tetszettem-e nekik, de ha igen joggal hihették azt hogy nem kedvelem őket, hidegen hagynak. Felületesen ismertem őket, és rávetítettem a saját ideám. És attól hogy tudom ő a gondolataimban nem azonos vele a valóságból, még ugyanúgy érzem a "szerelmet". És élvezem is. Tökéletes kapcsolat. Imádok róla ábrándozni. Szóval ha előttem állna valószínűleg semmit nem mondanék, és akár a legnevetségesebb indokkal is lelépnék a társaságából. Volt rá példa, nem is egyszer. Még a végén jól pofáncsapna a valóság, és azt annyira nem akarom. Nekem így tökéletes. Vele lépek ki időnként a valóságból. Igazából szerintem mindannyiszor én is bejöttem nekik, de ezt azért így nehéz megmondani. Általában be szoktam jönni a pasiknak, így nem gondolom hogy gondot jelentett volna felszedni őket, de az hatalmas csalódás lett volna szerintem.

Már gondolkoztam rajta hogy ez miért lehet velem. Szerintem ilyenkor van az illetőnek egy tulajdonsága ami az én életemből hiányzik, és arra építem a "személyiségét".

2021. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Megölelném és azt mondanám:

"Ne haragudj hogy szeretlek, nem tehetek róla"

2021. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy: Mindenképp szeretkezni akarok veled, és, hogy számomra gyönyörű vagy. Bocs, hogy ilyen lassan reagáltam a flörtödre. Ezt mondanám. Nő vagyok.
2021. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ma éjszaka a karodban szeretnék aludni# 24/N
2021. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretlek téged!
2021. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!